Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan kismama aki nem...

Van olyan kismama aki nem farkas étvággyal rendelkezik, hanem az ellenkezőjével? Nemkíván semmit, de éhes? Nemgond ha terhesség alatt nem eszik sokat egy kismama?

Figyelt kérdés
Arra volnék kíváncsi hogy lehetséges e esetleg hogy ha terhes lennék(de éhes vagyok) csak nem kívánom úgy az ételt meg az édességet sem.Ugyebár én eddig csak étvágyról és kívánósságról hallottam.Előr is köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 8. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont ilyen vagyok. Alig eszem. Persze megkívánok ételeket, és amint elém kerülnek elmegy a kedvem az evéstől. Kérdeztem a védőnőt, hogy jól van-e így, és azt mondta hogy nem gond. Amennyi a szervezetnek kell az megvan. Majd változni fog :))
2009. márc. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, én...április végén fogok szülni. Hát mit mondjak?! A kaja nem nagyon akar menni. Igazából nincs olyan étel amire nagyon vágynék. Nem baj, ha nem eszel sokat, a baba elveszi ugyis ami neki kell. Egy a lényeg, hogy ne éhezz. Én azért eszek már, próbálom a napi 3-szori kaját, tejtermék, meg gyümölcs. A védőnő azt mondta nem baj, hogy ha nem mennek a kg-k. Majd lehet, hogy most fog megindulni. Persze azért híztam már:)

2009. márc. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor ok és köszönöm a válaszototkat!Boldog babavárást!
2009. márc. 8. 17:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!Ne aggodj!En is borzasztoan szenvedtem ettol meg neha most is!Az elso trimeszterbe hanyingeres voltam.akkor meg fogytam is ezert elkezdtem terhes vitamint szedni.Nagyon feltem h ehezik a baba,edesanyam mondta h a baba leszedi maganak ami kell.Amikor 19 hetes uh-n voltam kiderult h egy orias babo van a pocakomba,koranal masfel hettel nagyobb:).Nagyon megnyugodtam.Azota jobban megy az eves,kihasznalom ha eppen megkivanok vmit.Ami szerencsem volt az az h a gyumolcsot mindig kivantam es ez nagy elony volt.

En az edessegre es a sutire amugy 3 honapig rasem birtam nezni:)

Jo babavarast!25 hetes kismami

2009. márc. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!