Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon felelőtlen lennék ezzel?

Nagyon felelőtlen lennék ezzel?

Figyelt kérdés

Október 21.-én volt egy abortuszom,mert a 10 hetes kisbabámnak megállt a szíve.Sajnos:C

Most jött meg a menzeszem november 22.-én,és szabály szerűen el is múlt péntekre,tehát ma már nincs,a jövő héten megyek az orvosomhoz,hogy minden rendben van-e?


De én már ebben a ciklusban szeretnék próbálkozni?

A férjem is azt mondta,hogy menjek el az orvoshoz,és ha monden rendben van akkor elkezdjük?

Nagyon felelőtlen leszek így?annyira szeretném,szeretnénk egy babót.Előző terhességemet is augusztusban kezdtünk el próbálkozni,és áldott állapotba is estem?

Kérlek írjatok.


a VÉREM rh (D)negatív,és most vették észre,hogy vérszegény is vagyok.

9 év együttélés után szeretnénk egy csöppséget.


2010. nov. 27. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
6 hétig ne akarjatok babát!
2010. nov. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

5 hét 5 napra jött meg a menstuációm az abortusz óta.Menzeszt beleszámolva 6 hét


Akkor lehet már,nem?

2010. nov. 27. 13:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a doki azt mondja mehet, akkor hajrá.

Általában a következő baba akkor fogan meg, ha a szervezeted már felkészült rá, de azért várd meg az orvost.

Valószínű nem lesz akadálya. Drukkolok, hogy mihamarabb összejöjjön a kisbabátok!

2010. nov. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elvileg igen, de én megnézetném magam a dokival hogy mindn rendben van e.

Vannak dolgok amik nem okoznak tünetet mégis kezelni kell

2010. nov. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Akkor ha Isten is akarja nem lesz baj.Én hülye meg lelkiismeret furdolást csináltam magamnak,hogy milyen felelőtlen lennék!

he,jó vicc

2010. nov. 27. 13:37
 6/7 anonim ***** válasza:
tudom hogy nem ide tartozik de leci segitsen mar nekem valaki,en is kerdeseket szeretnek feltenni nektek,de nem tudom hogy hova kell itt irni!!magyarazza mar el nekem valaki hogy hova kell irni!!koszi!
2010. nov. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
BAloldalon a menűben kattints az "új kérdés"-re
2010. nov. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!