Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatok fogamzásgátló...

Tapasztalatok fogamzásgátló abbahagyása után?

Figyelt kérdés

Több, mint 6 hónapja tettem le a fogamzásgátlót, azóta csak egyszer mensiztem. Holnap megyek dokihoz este. Kíváncsi vagyok mit mond majd....Nem tudom mire számítsak...

Van esetleg hasonló tapasztalata valakinek? Nektek mit mondott? Írt fel gyógyszert? Milyen vizsgálatokat csinált?

Hogy alakultak a dolgaitok a későbbiekben? Mikor lett baba?

Előre is köszönöm! Kicsit félek....


2010. nov. 29. 20:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
ne isgulj semmi gond...ha nagy baj lett volna akkor azt latta volna az uh-on. Termeszetes hogy elkuld vervetelre ez a rutinvizsgalat resze...ha a petefeszkekben nem talalt semmi korosat akkor hamarosan sikerulni fog...turelem es kitartas
2010. nov. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Nem csinált Uh-t.....azt mondta, csak akkor csinál, ha a véreredményből úgy látja, hogy szükséges.

Simán megvizsgált, azt mondta nem érez elváltozást, cisztám nincs.(gondolom a petefészekben lévő apró cisztákat PCOS esetén nem is érezheti, csak a nagyobbakat...)

Köszönöm a biztatást!!!:)

2010. dec. 1. 10:00
 23/25 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de nekem tökéletes hormoneredmények mellett is ott vannak a ciszták a petefészkemen. Nekem sem csináltak Uh-t először, csak a hormonok alapján eldöntötték, hogy minden oké, aztán mégis kiderült, hogy ott vannak.
2010. dec. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Jövő héten megyek vissza, addigra meglesznek az eredmények, szerintem csinál uh-t is. Legalábbis remélem... Ha baj van, jobb lenne minél előbb tudni.
2010. dec. 1. 12:57
 25/25 anonim ***** válasza:
Hát szurkolok, hogy ne legyen semmi komoly!
2010. dec. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!