Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatok fogamzásgátló...

Tapasztalatok fogamzásgátló abbahagyása után?

Figyelt kérdés

Több, mint 6 hónapja tettem le a fogamzásgátlót, azóta csak egyszer mensiztem. Holnap megyek dokihoz este. Kíváncsi vagyok mit mond majd....Nem tudom mire számítsak...

Van esetleg hasonló tapasztalata valakinek? Nektek mit mondott? Írt fel gyógyszert? Milyen vizsgálatokat csinált?

Hogy alakultak a dolgaitok a későbbiekben? Mikor lett baba?

Előre is köszönöm! Kicsit félek....


2010. nov. 29. 20:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Hát én sem vagyok túl nagy darab mégis ott a sok ciszta. De ezt nem fogják úgysem felvállalni, hogy attól van. Keress egy jó orvost, aki kivizsgál!
2010. nov. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Bocsi, most olvastam megint a kérdésed, hogy mész orvoshoz, írd meg majd mit mondott! Nekem ebben a hónapban derült ki és ebben a hónapban összejött a baba (úgy néz ki, de nem akarom elkiabálni).
2010. nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Hűha! Jó gyorsan segítettek neked! Feltétlen írok holnap este!!!!
2010. nov. 29. 21:30
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikus példa arra, hogy mikor az ember azt mondja nem érdekel, majd következő hónapban sikerül a bogyóval, akkor összejön. Semmit nem csináltam másként ezen kívül, hogy feladtam erre a hónapra.
2010. nov. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
én 11 éves koromtól menstruáltam rendszresen 28. nap reggel 8 és 9 között megjött! 16 évesen elkezdtem használni a nuva ringet, majd minden borult! Pénteken kellett kivenni és megjött hétfőn, kedden vagy szerdán. Majd egyéb problémákat is éreztem, folyamatos puffadtság, rossz közérzet, kiütések. majdnem 4 év használat után abba hagytam, mert a babának is örülnénk már! utána megjött 28 napra mint régen, reggel! azóta a másodszorra is megjött pontosan, de érdekes volt! Semmi görcs és inkább barnázás volt! dec 7-re nem várom! Most meg lehet össze jött a baba bár a teszttel várok mert még sztem nem mutatna ki semmit!
2010. nov. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
a PCO nagyon komlex betegseg aminek csak az egyik tunete az hogy nincs rendszeres verzes...sokaknak ezt mondjak pedig csak PCO szindromajuk van. A gyogyszer abbahagyasa miatt kicsit megbolondult a szervezeted. A doki valoszileg clostyt fog felirni hogy legyen peteeresed es duphastont a 16. naptol 10 napon at 2x1-et hogy vastagodjon a mehnyalkahartya hogy ha terhes vagy legyen hova beazagyodjon a baba es ha nem vagy akkor pedig hozza meg a havi verzesedet. nekem egybol sikerult...szoritok neked is
2010. nov. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Aranyos vagy! Igazából pont ezt próbáltam elkerülni, hogy ismét hormonokat kelljen szednem....de ha kell, hát kell. Mindent megtettem, hogy magától rendeződjön, de a végtelenségig sem akarunk várni....

Este okosabb leszek.

2010. nov. 30. 12:59
 18/25 A kérdező kommentje:

Nos, megjöttem az orvostól. Nem érez, nem lát semmi rendelleneset. Elküldött vérvételre. Hormonokkal lehet gond...

Attól tartok, hogy ez valami hosszadalmas dolog kezdete lesz....:(

2010. nov. 30. 18:36
 19/25 anonim ***** válasza:
sok sikert és kitartást!
2010. nov. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kicsi aggódom, hogy én is kezdhetem a harcot egy babáért....:(
2010. nov. 30. 20:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!