Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg lehet különböztetni, hogy...

Meg lehet különböztetni, hogy vajon petefészek ciszta vagy terhesség eredményezte a pozitív terhességi tesztet? FONTOS?

Figyelt kérdés

Két határozott pozitívat teszteltem múlt héten, még nem tudtam elmenni a nőgyógyászhoz (a hétre nem tudtak időpontot adni, a jövő hetemet pedig még nem tudom, így nem tudtam időpontban tárgyalni a köv. hetet illetően), ma viszont teljesen bepánikoltam, hogy mi van, ha nem is vagyok terhes és csak egy vacak ciszta járatja velem a bolondját.

Ciszta esetén van valami eltérés a tünetekben? Ciszta okozhat a beágyazódás várható idejében pecsételő vérzést és egy nagyon kicsi barna folyást? Én csakis ezért gondoltam arra, hogy esetleg terhes lehetek, ezért is csináltam meg a tesztet. Határozott pozitív lett, azóta már késik is rendesen 5 napja. Időnként érzem a mindjárt megjön érzést, de mégis azt is érzem, hogy nem fog megjönni.

Már szedek terhesvitamint és folsavat, napról napra egyre jobban érzem magam, igaz a hasam puffad és feszül, a derekamba sugárzik egy kis sajgás, de egyébként jól vagyok, talán ezért is pánikoltam be, hogy ez nem is terhesség.

Akinek volt már olyan tapasztalata, hogy ciszta eredményezte a teszten a pozitív eredményt, az kérem írja le, hogy mit tapasztalt? Míg el nem jutok az orvoshoz, addig is magamtól hátha ki tudom logikázgatni.

Köszönöm


2010. nov. 30. 14:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia!Tudsz már azóta valami biztosat?Szorítok.
2010. dec. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Még nem tudok biztosat. Egyelőre várok, de ígérem, hogy amint tudok valamit, megírom.
2010. dec. 8. 14:04
 13/13 A kérdező kommentje:

Elnézést, hogy eddig nem tudtam írni, de nem voltam gépközelben.

Már 9 hetes vagyok.

7 hetesen voltam az orvosnál. Már védőnőnél is voltam.

Nagyon boldogok vagyunk. Szüleinknek is elmondtuk már.

2011. jan. 3. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!