Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az együttlét után mikor lehet...

Az együttlét után mikor lehet tesztet csinálni? Babát szeretnénk és türelmetlenek vagyunk! Az a probléma, hogy a munkahelyemen ládákat cipelek, meg egész nap megyek napi 8 órában! Most kritikus a helyzet a munkaheyeken Értitek gondolom?

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Értem én, hát persze. Ugyanebben a cipőben járok én is. Bár egyébként is szerettünk volna, csak most így egy kicsit felgyorsult a dolog. Mindenkinél más mikor jön össze. Szedtél előtte fogamzásgátlót? Én a többiek ill. nőgyógyász tanácsára elkezdtem inni a cickafarkfű, meg a palástfű teát, és bizakodom, hogy minél hamarabb összejön mindannyiunknak. Ne stresszelj az is nagyon fontos. Egyébként, ha annyira gáz a helyzetet, akkor miért nem mész el táppénzre? Lehet, hogy jót tenne a baba program szempontjából is. Nos?
2009. jan. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az együttlét után körülbelül 14 nappal lehet elsőnek tesztelni a reggeli vizeletből. Ha babót szeretnétek, akkor gondolom a ciklusod közepe felé próbálkoztatok, hogy sikerüljön a dolog, hiszen ekkor van a peteérés. Szóval ha így volt és kb 28 napos a ciklusod, akkor a várható menses kimaradása után mondjuk két-három nappal már ereményes lehet a teszt.Elvileg a legjobb a Pregimax plus, de szerintem a lilly és a pregnancy easy sem rossz. Ezeket dm-ben, rossmannban és tescoban is meglehet venni. Azt hiszem 700 forint tájékán vannak :)

Drukkolok, hogy baba legyen :) Nekem sajna most nem jött össze :( Három teszt is negatívat jelzett

2009. jan. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért a következő menstruációt várd meg szerintem, ha késik csinálj egy tesztet. Ha türelmetlenebb vagy, akkor csak barátnőmet tudom idézni: Már megint el kell mennem tesztet venni. Ő minden héten csinál, eddig sajnos sikertelenül.
2009. jan. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha már itt vagyunk. Szerintetek mennyi az esélye annak, hogy három teszt is negatív lett, de mégis terhes vagyok? Lehet olyan hogy valakinek nem mutatja ki egy hónappal az együttlét után sem? Mondjuk mert kevés van abból a biz.hormonból? Vagy most ne reménykedjek?
2009. jan. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát én nem akarlak elkeseríteni, de 3 negatív teszt... Mire alapozod azt az érzést, hogy terhes vagy. Vannak tüneteid? Egyébként egy a lényeg: próbálkozni, próbálkozni, nem feladni, próbálkozni, nem elkeseredni, próbálkozni. Remélem mihamarabb lehet gratulálni:)
2009. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fájnak a melleim, a derekam, egész nap kívánós vagyok...de szerintem már csak beképzelem a tüneteket :) Köszi a bíztatást :) próbálkozunk majd megint:)
2009. jan. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is úgy érzem, hogy már csak beképzelem. Egyébként nekem is érzékenyek a melleim, feszül, szurkál a hasam, székrekedésem van, néha émelyeg a gyomrom; a teszt meg negatív. De nem feladni!
2009. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem jobb megnyugodni és talán ha kevesebbet görcsöl az ember a dolgon akkor hamarabb összejön a baba :)
2009. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem szedjél E vitamint, kisebb az esélye annak, hogy korai vetélés legyen. A cipelés miatt, meg a megerőltető munka okozhatja a vetélést. Próbáld ezekkel megelőzni a bajt, ha a munkahelyeden nem kímélnek.

Gondolom nem vennék jó néven ha elmennél begsibe!

Sajnos sok helyen van ilyen helyzet és ez elég lehangoló, hogy már az terhesség elején ilyen stresszben kell lennünk a munkahely miatt. Már arra gondolok, hogy mire lejár majd a GYES, akkor még lesz-e munkahelyed vagy sem!!

Megértem a helyzetedet. Azért tanácsolom az E vitamint, kicsit talán növeli az esélyeidet!

Sok sikert!!!

2009. jan. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok jó és hasznos tanácsot,remélem mihamarabb sikerül a baba!
2009. jan. 17. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!