Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tesztelétek másodszorra?

Mikor tesztelétek másodszorra?

Figyelt kérdés
7.-ére nem várom, kedd éjjel negatívat teszteltem, de abban reményedm, hogy akkor még nem is kellene kimutatni! A tüneteim nem enyhültek, hányingr, émelygés, hasszurkálás és mel feszülés, de nem olyan fájdalom ami ilyenkor mnsi elött lenni szokott, mert akkor még a melltartótól is fáj, most csak feszül, a haspuffadás nem múlik!
2010. dec. 2. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a kimaradt mensi után teszteltem. Szerintem az a "tuti". Mert az már lehet egy jel, hogy nem jön meg, és utána már mindenképp ki kell mutatnia a tesztnek. Drukkolok!
2010. dec. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is 7-re nem várom, de én még nem merek tesztelni, majd kedd reggel ha nem jön meg, de lehet csak szerdán, mivel nekem az első nap délután szokott jelentkezni.

"KN"

2010. dec. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
7 / 8. -án.
2010. dec. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!