Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Óvszerszakadás második menetbe...

Óvszerszakadás második menetben. Terhes lehetek ha a párom már elment és állítása szerint "nem élvezte a dolgot" másodszorra úgy?

Figyelt kérdés
Második körben időben észrevettük,hogy elszakadt az óvszer,nem sokáig volt bennem.De ami nagyon aggaszt,hogy 4 nappal később a vizeletemmel távozott az óvszer kis elülső darabja...És a menzesz időszak közepén tartottam,most várom a dolgokat.Mit gondoltok?
2009. márc. 11. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Na most egy kis részletezést kérnék, ha lehet. első körben is elszakadt, vagy csak a masodikban? ha csak a masodikban, akkor elszakadt, de a pasi nem élvezett el? mert ha igy van, akkor nem kell aggodni, velem is megtörtént. mindenkeppen latogass el egy nőgyógyászhoz, nehogy baj legyen. a helyedben még egy terhességi tesztet is csináltatnék, csak ahhoz varni kell par napot, vagy egy hetet, nem tudom pontosan.
2009. márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a vizeleteddel nem távozhatott mert nem a hugycsövedbe dugja a a pasid a péniszét hanem a hüvelyedbe. Az lehet hogy akkor jött, ki de durván el kellett szakadnia ha egy darab bent is maradt.
2009. márc. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A második aktus során történt a baleset.Első az gumiban történt elélvezés volt.Azzal nem volt gond.Terhességi tesztet mikor vegyek?Mikor mutat már ki valamit?
2009. márc. 11. 11:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Termékeny napjaidban voltal? azt tudod h kell kiszamolni? amikor megjön, attól a naptól kezdve leszámolsz 10 napot, onnantól pedig még 5-öt. tehat a 10. és a 15. nap között vannak a termékeny napok. ha nem akkor történt a dolog, akkor kisebb az esélye. a tesztekkel kapcs. nemtok segiteni, mert még soha nem probaltam, de ha beirod a keresőbe, akkor biztos kiirja. annyit tudok h a reggeli első pisilésnél kell elvégezni.
2009. márc. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az aktus után 2 héttel már kimutatja a teszt.
2009. márc. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hat,nekem gyanus vagy de csak ettol a gumi-szakadasos dolog miatt.Mert ugye 4 napig a huvelyedbe volt az a kis ovszer darab es azon kitudja h mi lehetett(elovaladektol is terhes lehet lenni).

Mindenkeppen,TESZT!

A "menzesz idoszak kozepen" azzal azt akartad irni h epp a felido a ket menzesz kozott,ami a termekeny idoszak!A 10 es 15. nap kozott van.

Igen,tesztet mindenkeppen reggel csinalj,elso vizeletbol,az a legbiztosabb.En kulfoldon elek ezert nem ismerem az otthoni teszteket de itt sokan emlegetik a Gabriell tesztet az erzekenysege miatt.

Es az aktus utan 2 hettel mar kimutatja a teszt.

Sok sikert.

25 hetes kismama

2009. márc. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen főként én is ettől tartok,hogy bennem maradt annyi ideig,hiába nem volt elélvezés a másik részről.Esemény utáni csak 72 órán belül jó,így komolyra megy a játék.Várom a hozzászólásokat,hátha járt még hasonlóan valaki,vagy egyszerűen csak jó tanácsot tud adni.:)köszi
2009. márc. 11. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!