Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmennél asztrológushoz azzal...

Elmennél asztrológushoz azzal a kérdéssel, hogy mikor van esélyed teherbe esni?

Figyelt kérdés
Valakinek van jó tapasztalata ez ügyben?
2010. dec. 3. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, de én nem is hiszek az asztrológiában...

Ha hinnék, lehet, hogy elmennék.

2010. dec. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha már igénybe vennék bármilyen segítséget, akkor vagy figyelném a testem jelzéseit (pl.: peteérés, mensi) vagy ellátogatnék a www.ciklus.hu-ra. Legalább olyan pontos eredményt ad, mint egy asztrológus adna és ingyen van :-)

Persze ha már évek óta próbálkoznánk a babával, akkor akár asztrológushoz is elmennék...meg mindenhová :-)

2010. dec. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mennék el asztrológushoz.HA a te lelkednek ez megnyugvás akkor menj el. Mert ha lélekben is rendbe vagy és a tested is rendesen dolgozik akkor minden adott a babához.
2010. dec. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1,5év próbálkozás után, méhszályseb mütét elött, a legfrissebb hir petefészek ciszta. Nem tudom ki hogy lenne lelkileg? Attól hogy sok mindenkinek minden gondd nélkül összejön a baba, rengetegen vannak akiknek sokkal bonyolultabb a sorsa, az elöbbiek soha de soha nem tudják átérezni mit élünk át.
2010. dec. 5. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!