Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan kérdéssel fordulok...

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy a tesztem negatív lett! De viszont a mellem nőt! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
A70/b-70/c-ből lett 80/c 1hét alatt!tudom hogy képtelenségnek tűnik de ez így volt!megvettem a melltartót és 1hét múlva már kicsi volt rám!nem hiszem hogy fejlődők már mert 21éves vagyok!Lehet hogy a teszt nem mutatja ki a pocaklakot??Másra nem tudok gondolni már!Mondjuk a természetem is ingadozik,nagyon ritkán hányingerem van,sűrűn megyek pisilni,de viszont a mellem nem érzékeny csak viszket!Nagyon ritkán fájdogál!A barátomnak is feltűnt hogy elég rendesen megnőttek!A pocaklakó nem lenne baj!:) szeretnénk nagyon már babát!sajnos egyet már elveszítettünk márciusban!
2010. dec. 20. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Mikor kellett volna mejönnie(vagy nem megjönnie)?Lehet,hogy csak korán csináltad a tesztet.Amúgy a tünetek stimmelnek.

Szorítok.

2010. dec. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem nagyon rendszertelen sajnos!utoljára az orvosom irt fel norcolut tablettát hogy megjöjjön a mensim!de attól is csak minimálisan jött meg!hát nov.26-27én múlt el a mensim!néha szurkál a petefészkem!az előző terhességemnél is volt ilyen szurkálás!meg elég sok fahéjas szini miniszt eszek!és utálom a fahéjt meg nagyon semmilyen gabonapehelyt nem eszek meg!pl. : a sógornőmnek 8hét3naposan mutatta ki elsőnek a teszt hogy terhes!előtte csinált vagy 6-7tesztet és egyszer sem mutatta ki!pedig nem is olcsó tesztet használt!nem merek bízni benne hogy babás vagyok!remélem nemsokára kiderül!köszi hogy szurkolsz :)
2010. dec. 20. 20:16
 3/9 A kérdező kommentje:
vagyis köszi hogy szorítasz!:)
2010. dec. 20. 20:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Drukkolok Neked.Jelezd majd a hireket...
2010. dec. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi!persze meg írom!csak még nem merek tesztet csinálni!várni akarok még pár napot hogy biztos legyen!
2010. dec. 20. 22:20
 6/9 anonim ***** válasza:
helyzet?
2010. dec. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
negatív lett de nem vágom hogy mivan már...
2010. dec. 30. 14:08
 8/9 anonim ***** válasza:
kb mikor is kellettvolna megjönnie??Lehet hogy korai volt a teszt.Dokin gondolkodtál már?
2010. dec. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
olyan10-12napja késik!hát gondolkodtam már dokin!3hét múlva kell mennem ha a teszt negatívat mutat jövőhéten!ha nem vagyok babás akkor kapok egy kezelést hogy minél hamarabb összejöjjön a baba!:) mert már nagyon szeretnénk!
2011. jan. 6. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!