Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire gyakori, hogy nem...

Mennyire gyakori, hogy nem sikerül a spermavizsgálat, mert a férfi nem tud ellazulni és idegeskedik az idegen környezet miatt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 10:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Mi tehetnénk, hogy biztos sikerüljön produkálni?
2010. dec. 5. 10:00
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja és egyből bemehetek vele vagy a beszélgetésre csak őt hívják be?
2010. dec. 5. 10:01
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Bemész, odaadják a csuprot, elvonulsz, kivered, leadod az anyagot...oszt jónapot. A spermák száma nem a fusztrációdtól függ. Előtte a 3-4 nap önmegtartóztatás kell, hogy legyen megfelelő anyag. Ha bevállalós a csajod, mond neki, fejjen meg. Nekem sajna maradt marokmarcsa. Ha jó helyen vagy, kérdezd meg a dokit, megnézhetnéd-e a mikroszkóp alatt. Nagyon klassz.
2010. dec. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
Folyt. Bemehetsz a csajjal, mivel téged is érdekel, mi a pálya?! Ne aggódj. Ha szerencsétek van, nem kell eljutnotok a 5. lombikig.
2010. dec. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De te egy paraszt vagy! Egyébként sem a spermák számáról tettem fel a kérdést! Ja és és vagyok a csaj...
2010. dec. 5. 11:37
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Anyád a paraszt, hülye kis luvnya. Szerinted miről szól a spermavizsgálat. Sejtszám, mozgékonyság, ph-érték. Ennyi. És ne gondold, hogy majd úgy bánnak veletek, mint a hímestojással. Ez egy futószalag szerű művelet. Csak egy pár vagytok a sok közül. Ez a rideg valóság. Fogadd el.
2010. dec. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nézik a számukat, de nem ez volt a kérdésem te meg ezt válaszoltad: A spermák száma nem a fusztrációdtól függ.

Olvasd már el a kérdést te paraszt és húzz el az oldalról!

2010. dec. 5. 16:36
 8/8 anonim ***** válasza:
hagyd rá, pasi, alacsonyabb intelligencia.. a kérdés arra vonatkozott hogy nem produkált anyagot a leendő apuka.. am tuti előfordul, mert szokatlan a helyzet, nekik se megy automatikusan ez a dolog :)
2010. dec. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!