Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség! Az elso fiam egyre...

Segítség! Az elso fiam egyre osszejott, most kistestvér szeretnénk, és már 6 hónapja nem sikerul. Miért?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Ne keseredj el, a 6 hónap nem sok, 1 év próbálkozás teljesen normálisnak számít. Egyszer már teherbe tudtál esni és van egy gyereked, tuti összejön a tesó is, csak légy türelmes!

Mi 1,5 éve próbálkozunk, és még az első sem jön össze...

2010. dec. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 11 hónap után sikerült,a fiam az elsö ovutesztes hónapban....

Vegye´l ovutesztet.

2010. dec. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi ezt honnan tudjuk. Az orvosodat kellene megkérdezni. Csináltassatok egy hormonpanelt, abból kiderül ha van valami ilyen jellegű gond. Amúgy pedig hat hónap tényleg nem olyan sok. Az első lányom nálunk is elsőre összejött, a második 6 hónap alatt, a harmadik védekezés mellett fél év múlva a második születése után. :o) A másodiknál már éppen kivizsgálásra mentünk volna mikor összejött, úgy hogy abban a hónapban csak kétszer voltunk együtt. Mensi után 2 nappal, és a következő előtt 4 nappal. Igaz ez már nem jött meg. :)
2010. dec. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Macimanó82 ***** válasza:
Szia.Ne aggódj nekem is a kisfiam egyből össze jött:) De most a tesó nagyon várat magára:(Már egy éve próbálkozunk igaz kitartóan és oda koncentrálva talán 4 hónapja nehezben megy egy kis fiú után nekem azt mondta a dokim:) Úgy hogy ki tartás:)
2010. dec. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia ne aggódj annyit.Egyébként nekem is van egy 21 hónapos lányom és most mi is szeretnénk egy kis tesót.Múlt hónapban volt az első próbálkozunk,de nem jött össze,ettől én egy kicsit el voltam keseredve,de nem dőlt össze a világ hát ha a Jézuska most meghozza,de ha nem próbálkozunk.Te nem szoptatsz?Mert azt mondják akik szoptatnak azok nehezebben esnek teherbe(legalábbis én ezt olvastam,hallottam),de persze mindenki egyén függő.Szerintem ha nagyon aggódsz és nem tudtunk itt megnyugtatni menjetek el orvoshoz és ő majd kideríti hogy mi a nagy helyzet.
2010. dec. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Az, hogy az első baba pikk-pakk összejött, sajnos nem azt jelenti, hogy azóta is tuti minden rendben van. Lehet, hogy a szülés után nem álltak vissza a hormonjaid rendesen, vagy akár egy gyulladástól elzáródhattak a petevezetékeid, esetleg apa amortizálódott le azóta. Ne várj semmire, kezdjétek el a kivizsgálásokat, mert ha gond van, azon a pozitív hozzáállás sajnos nem segít. Persze, lehet, hogy minden rendben, és már most sem fog megjönni. Drukkolok nektek!

2010. dec. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbáltál ovutesztet használni???Próbáld ki.Nekünk bevállt.
2010. dec. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Még sose használtam ovutesztet,azt sem tudom,hogy az hogyam mukodik.Olyan mint a terhességi teszt?egyszeri használatos?ha igen,akkor honnan tudjam pontosan,hogy mikor kell csinálni.
2010. dec. 8. 12:17
 9/10 anonim ***** válasza:
A 2. baba nekünk is ovuteszt alapján jött össze.Én nagyon rástresszeltem, ovuteszt segítségével 2.hónap után összejött.
2011. jan. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
dm-ben lehet kapni drágábban és 5 csík van benne.Azt hiszem,bár nem akarok butaságot írni, a legtermékenyebb napokat mutatja a ciklusban (a peteérést), akkor és azután pár napig érdemes próbálkozni,amikor egyforma sötét a 2 csík.
2011. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!