Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiderült hogy jön a kistestvér...

Kiderült hogy jön a kistestvér, mindenki párja örült?

Figyelt kérdés
Mi megbeszéltük hogy lesz. Erre hogy kiderült pocaklakó érkezik, mintha nem is örülne, teljesen érzéstelen. Magát sajnáltatja hogy hogy fogja majd kibírni. Esténként van itthon annyit dolgozik, és természetesen a fiunk (2éves haramia) azonnal rácuppan, nagyon apás, ő meg nem tud csinálni semmit tőle.
2011. okt. 19. 11:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
11%

Talán ha a kétévesed nem cuppanra rá azonnal,hanem megtanítottátok volna már korábban,hogy ellegyen egyedül,akkor jobban örülne. Elég lenne,ha rövid ideig játszana vele az apuka,a gyerek pedig megértené,hogy apukának dolga van.

Nálunk nem volt ilyen probléma,és örültünk mindeketten mindegyik gyereknek.

2011. okt. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek! Az én kisfiam is ilyen, nagyon szereti az apukáját, amikor hazaér a párom csak apázni hajlandó. És mindenki elhiheti, hogy próbáltam leszedni apáról, hogy tudjon pihenni, de nem lehet. Egyszerűen mivel egész nap velem van, én már unalmas vagyok neki estére és az apjával akar lenni!

Beszélgess sokat a pároddal, egyébként biztos örül neki, csak megijedt. Sőt kitudja, lehet hogy a baba, anyás lesz!

Akkor majd az nem fog neki tetszeni :-)

2011. okt. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%

Mi terveztük és a párom jobban örült mint én és jobban is akarta. ő is sokáig dolgozik este de mikor hazajön örül hogy a gyerekével lehet és nem tehernek éli meg. Ha a te férjed ilyen antiapa akkor minek vállaltátok be a másodikat?

És ezen ne sértődj meg de a soraid erre utalnak. Magát sajnáltatja, háát elég gáz.

2011. okt. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak megijedt,majd ha lehiggad,akkor jobb lesz hidd el,és őszinte lesz az öröme.
2011. okt. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Kérlek részletezd: hogy tanítod meg a gyerekednek hogy legyen el egyedül? Hogy tanítod meg arra hogy hagyja békén apát? Bizonyára van tapasztalatod, légyszíves oszd meg velem. Köszönöm.
2011. okt. 19. 11:25
 6/23 A kérdező kommentje:
Az hogy ilyen "antiapa" most derült ki számomra. És akkor most mit csináljak? Vetessem el azért, mert a párom most húzza a száját, miközben ő is akarta?
2011. okt. 19. 11:29
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem az ilyen kommentelőket mint az előző.A rosszindulat csak úgy süt a bezzeg anyukából.

Hát persze,hogy rácuppan,egész nap nem látja és neki is negyon hiányzik.Ez TERMÉSZETES!!!!

Nekünk tervezett volt amásodik,mindenkiben felmerülnek kétségek ez is teljesen természetes.Az ismeretlentől mindenki fél.

Az apukák úgy is csak akkor kezdenek el úgy isten igazén örülni mikor a kezükbe tartják.

Minden rendben lesz,és mindenki boldog,nem mondom,hogy könnyű lesz de csodálatos.

2011. okt. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is sajnálom Apát mert ahogy beteszi a lábát a lakásba fektetésig rajta ugrál a gyerek, hétvégén is, de ez érthető hiszen ritkábban látja! Viszont ez a férjemnek nem probléma, ő örül, hogy a fia ennyire szereti és nem teherként éli meg ezt a dolgot, együtt vártuk a második pozitív tesztet is, sőt az uram már a 3.-ról beszél! :)
2011. okt. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
bocsi nem előző hanem első
2011. okt. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Jajj, nem azt mondom hogy nem szereti, imádja a fiát. Az a baj, ha lettem volna olyan ügyes mint az első válaszoló, és megtanítom a gyereket viselkedni, akkor apa is tudna pihenni. Egész nap melózik + másodállás. Hazajön, a pici azonnal ráveti magát, velem szóba sem áll. Apát még fürdeni is elkíséri, megy utána a wc-re is.

A picim ha nem kap meg valamit, nem úgy van valami ahogy ő akarja azonnal robban, és hisztirohamot kap. Ezeket a visítások merítik ki a férjem. Dehát igen, meg kellett volna nevelni a gyereket........úgy, ahogy az első válaszoló mondja....

2011. okt. 19. 11:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!