Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én már komolyan nem értem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már komolyan nem értem a pasikat. Valakinek valami tippje? (Konkrét történet lenn. )

Figyelt kérdés

Nem lesz rövid, bocsi.

Megismerkedtünk egy sráccal, ő kezdeményezte az ismerkedést, a randikat, ő is csókolt meg, én meg pár ilyen találkozó után rákérdeztem, hogy egyébként mik is a szándékai. (Én benne lettem volna, hagy megpróbáljunk együtt lenni, főleg mert mindenki biztatott,hogy aranyos srác, és valószínűleg nagyon tetszek neki). A válasz annyi volt, hogy nem tudja, bizonytalan még a korábbi csalódásai, exek miatt, így szerinte hagyni kéne a dolgokat, vagy legalább lassítani. Én meg mondtam, hogy hagyjuk, nekem nem kell egy bizonytalan problémás pasi. Persze, ezt nem így fogalmaztam meg, figyeltem arra, hogy ne bántsam meg semmivel. Másnap még beszéltünk, elnézést kért, én meg mondtam hogy nincs miért.

Ezek után levegőnek nézett a társaságban, később hihetetlenül bunkó lett, ami miatt párszor beszéltem is vele, mert nem egyszer megsértett ezekkel a dolgokkal. Végül úgy voltam vele, hogy barátként sem érdekel, amikor találkoznunk kell, akkor inkább kerülöm, ahogy csak tudom.

Ezek után bulizni hívott, nagy görccsel a gyomromban elmentem, mert tudtam hogy vagy egymás torkának esünk, vagy végre normalizálódik a dolog. Hát, kijelentette, hogy járni akar velem, én meg erre azt válaszoltam, hogy egyelőre maradjunk annyiban, hogy randizgassunk,és majd meglátjuk. Mondanom sem kell, nem élt igazán a lehetőséggel, egy ideig találkozgattunk, aztán éreztem rajta, hogy megint nem biztos a dolgában, fel is hoztam neki a dolgot, elismerte, elküldtem, mondta hogy szerinte is így van jól. Ezután látványosan kerülni kezdett, köszönni se volt hajlandó, és elég kínos volt a dolog, mivel nem kötöttük a társaság orrára, hogy van/volt köztünk valaki.

Először is nem értem, hogy milyen alapon sértődik meg, holott ő az, aki miatt ez a dolog nem működött, és ezzel tisztában van. Azt meg végképp nem értem, hogy mikor megmondom neki, hogy ha baja van velem, vagy kínosan érzi magát a közelembe mondja a szemembe. Azt mondja, hogy nincs semmi baja velem, és nem kínos.

Eltűnt a társaságból, aminek nem kizárt, hogy van némi köze a történtekhez, de én örültem a dolognak, eléggé frusztrált már a viselkedése. Aztán becsajozott, mint kiderült (én örültem neki,nincs gondom vele, sőt, gondoltam így legalább lenyugszik egy kissé), de érdekes mód, ebben a pillanatban fel is keresett, hogy mennyire rossz a kapcsolata... És közölte, hogy újra le fog járni a társaságba.

Most komolyan, mit akar? Hogy sajnáljam? Kizárt.

Visszajönni? Eljátszotta már ezt, szar ügy.

Haverkodni? Akkor mért kellett bunkóznia korábban? Kettőnk közül neki nem volt oka a sértődésre, én meg nem éreztem szükségét.

22/l (A srác 23)


2011. márc. 5. 16:33
 1/9 anonim válasza:
szard má le :D
2011. márc. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha elolvastad volna: leszartam, csak ez nehéz lesz, ha megint minden héten találkozunk és ismét nekikezd a bunkózásnak. Azért nekem is van tűréshatárom, és ő kezdi átlépni ezt.
2011. márc. 5. 16:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Elég..... labilis....a pasi (a labilis helyett más szót akartam írni, de inkább nem). Nem hiszem, hogy bárki is meg tudná itt neked mondani, mit akar, mert ő maga sem tudja. Volt már egy pár ilyennel dolgom és minden tapasztalat azt mutatja, hogy jobb elkerülni. A vége ugyanis általában az, hogy teljesen kikészíti az embert ezzel a viselkedésével és mikor már nem bírod tovább és kicsit erélyesebben jegyzed meg, hogy eleged van ebből az egészből, akkor az összes haragját rád zúdítja, hogy nem győzöd kapkodni a fejed.

Én megszakítanám vele a kapcsolatot.

2011. márc. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Sose kérdezd meg ilyen korai stádiumban hogy mik a szándékai veled, ha komolyodik a dolog úgyis kiderül.

Bizonyára csak fél egy kapcsolatól, amit nem hiszek mert becsajozott, vagy szeretne lefektetni de a párkapcsolatot nem tudja elképzelni veled.

Előfordulhat hogy azt sem tudja hogy mit akar, ilyenkor kell egy kezdőlökés.

Légy rámenős, és irányíts te, ha nem akar semmi komolyat azt úgyis észreveszed.

A lényeg hogy nem vagy neki közömbös.


- Csak egy pasi a sok közül.-

2011. márc. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

első vagyok :) ugyanaz írtam le mint a 2. csak rövidebben.

ne foglalkozz vele. az írásodból kiderül h nem érdekel téged annyira.. szóval hagyd a francba. hiddel annyi hülye ember van a világon, ha az összesen így kiakadnál.. :D

2011. márc. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Félreértitek, én már nem akarok tőle semmit. Örülnék, ha végre közömbös lennék a szemében.

A kapcsolatot meg nem tudom vele megszakítani, lényegében mert közös hobbink van, amit én borzasztóan élvezek, mivel évek óta szerettem volna ezt csinálni, de nincs lehetőségem (pénzem...) más körökben végezni ezt, ő ellenben megteheti. Így vagy az egész hobbinak búcsút kéne mondanom (ami a többiekkel szemben sem lenne fair, és nem is szívesen tenném), vagy elviselem (ami csak ideiglenes megoldás, és csúnya véget érhet).

Lefeküdni lefeküdtünk, tehát ha ez lett volna a célja, akkor már békén hagyna. És annyira nem volt nagy szám a dolog, hogy repetát akarjon. Arra én is gondoltam, hogy fél egy kapcsolattól, ezért is mondtam neki nemet a járásra, és mondtam, hogy inkább csak találkozgassunk kötöttségek nélkül. Az meg mikor először megkérdeztem tőle csak arra irányult, hogy ő mit gondol, mi van köztünk. Ha kapcsolat, akkor nyilván nem randizok mással, ha csak jól érezzük egymást, az megint más. (Félreértések elkerülése érdekében: a randizás nem egyenlő nálam sem, a szexxel, az, hogy vele megtettem egy meglehetősen kivételes eset volt, amire se előtte, se utána nincs és nem is lesz példa.)

2011. márc. 5. 17:02
 7/9 anonim válasza:
bonyolult egy emberek vagytok az biztos :D őszintén nemtudom mit csinálj.
2011. márc. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bizonytalan. Hol akar, hol nem. Te azt akartad, hogy bebizonyítsa, hogy biztosan téged akar, és ez nem igazán ment neki.
2011. márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem, én nem azt akartam, hogy bizonyítsa be, hogy biztosan engem akar. Akkoriban úgy voltam vele, hogy egy laza randizós kötöttségek nélküli kapcsolatban is benne lettem volna. Teljesen megelégedtem volna azzal, h hetente 1× összefutunk, filmezünk, összebújunk, csókolózunk. És igazából azt akartam, hogy azt döntse el, hogy MIT akar. Ez sok minden lehetett volna, nem csak kapcsolat velem. És végül ő akarta velem kapcsolatot, amit én a korábbi bizonytalansága és hisztije miatt elhárítottam, mert nem akartam, hogy olyasmit mondjon ki, amit nem akar igazából. Mert minek?
2011. márc. 6. 02:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!