Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS (Met-et, Merck-et szedő)...

PCOS (Met-et, Merck-et szedő) sorstársak! Feltennétek nekem a saját görbéteket, hogy lássam gyógyszerrel hogyan alakul/alakult a hőtök?!

Figyelt kérdés
Szeretném összehasonlítani az enyémmel.Köszönöm!
2010. dec. 8. 07:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem most ebben a hónapban így alakult


[link]

2010. dec. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Nekem ez nagyon babagyanús görbe.Még nem teszteltél?

Mindig ilyen szép volt a görbéd?


Nekem rendszertelen a mensim és kb.1 hónapja szedem a Merckformin xr 500-at (napi 1x500mg-ot).Te mennyit szedsz és mióta?Diétázol és sportolsz mellette?


Nagyon vágyunk már egy babára a párommal!

Az enyém ilyen:


[link]

2010. dec. 8. 11:15
 3/10 anonim ***** válasza:

Szióó!


Ez a 2. olyan ciklusom, ahol szép a görbe, az előzőnél meg is jött 14 nappal peteérés után! De most így állok...:))

Nagyon ocsmány görbéim voltak amúgy, említésre sem méltók. Tele köztes vérzéssel, 15 napos ciklusaim voltak, ha 17 napos volt akkor már örültem...pocsék volt az egész, úgyhogy ez a két hónapom az amiről elmondhatom, hogy normális.

Amúgy 2-es típusú diabéteszem van, én is Merckformin XR-t szedek 500 mg-ot és csak este kell bevennem 1 szemet. 1 éve szedem, amúgy mellette diéta és mozgás rendszeresen, legalább heti 3x mozgok! Nagyon utálok mozogni, de az "ő" érdekében mindent hogy minnél hamarabb beköltözzön a pocakomba:))

Jaa, és most 2. hónapja szedem a clostylbegitet, lehet azért is ilyen szép. Most voltam kontrollon és úgy néz ki hogy a cukrom sikerül kordában tartanom!

Úgyhogy kitartás!!!!!!!!

Tesztelni a sok csalódás miatt én már csak szombaton merek, vagy pénteken:)

2010. dec. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Gratulálok a kitartásodhoz és a pozitív hozzáállásodhoz!

Nagyon remélem,hogy idén nagyon boldog lesz a karácsonyod!

Ugye majd megírod a teszted eredményét?!


Én is este szedek 1x500mg-ot+e-vitamint(vékony volt a méhnyálkahártyám)+folsavat.

Remélem,hogy az én vacak görbéim is olyan szépek lesznek egyszer,mint most a tiéd!

Igyekszem mozogni és diétázni is(jó sok kitartás kell hozzá),mert én is a baba érdekeit nézem!

2010. dec. 9. 08:20
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha sikerül rávennem magam és holnap is reggel marad fenn a hőm, akkor én holnap reggel tesztelek!

Igen, nagyon kemény volt hogy rávegyem magam a mozgásra, diétára, amennyire a pénztárcám megengedte..de megérte a szép ciklusért

Most így nézek ki

[link]

101209_1291852800_.png

2010. dec. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Teszteltem este!!!pozitív lett!!!!:)))))) annyira boldog vagyok...látod hogy sikerülhet????

Diéta, mozgás , gyógyszer és meg lesz az eredménye!!!!!!!

2010. dec. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szívből GRATULÁLOK és nagyon jó egészséget kívánok Neked és a pici babának is!


Remélem,hogy egyszer én is eljutok idáig!!!

2010. dec. 10. 07:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem PCO-ra merckformint írtak fel. Két hónapig szedtem. Elfogyott a doboz. A háziorvosom nem írta fel nekem az újabb adagot, így nem szedtem, de közben kiderült, hogy terhes vagyok. Szóval fel a fejjel. A legnagyobb stresszes munkák közepette fogant meg a kicsikénk. Épp akkor mikor a legkevésbé számítottunk rá. Nagyon nagy a boldogság, de a biztonság kedvéért azért visszamegyek majd az endokrinológushoz. Február végére kaptam időpontot. Addigra kb félidős leszek vagy több. Fel a fejjel! Szép napot!

11 hetes kismama

2010. dec. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Gratulálok!Jó egészséget mindkettőtöknek!

Bárcsak én is itt tartanék már!


Hány mg-ot szedtél naponta?Neked kellett diétázni és sportolni a gyógyszer mellett?

2010. dec. 11. 18:20
 10/10 anonim ***** válasza:
ÉN csak este 1 szemet szedtem be a Merckformin XR 500mg-os-ból. Mellé azért jobban odafigyeltem mit eszek, és igen, heti 3-4 szer tornáztam:)
2010. dec. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!