Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Crinone gél használatánál mi...

Crinone gél használatánál mi számít normális mellékhatásnak?

Figyelt kérdés

Tegnap utrogestan használata után (nem bírtam) elkezdtem használni a crinon gélt. Már akkor is barnázgattam, ennek ellenére az orvosom azt mondta, használjam a gélt. És most barna darabkák távoznak belőle, elég ijesztő. Itt: [link]

azt írják ez normális. De hány napig? És milyen mennyiségben? Valakinek volt már ilyen? Elég ijesztő...


2010. dec. 8. 15:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Felcserélődött a 2 válaszom :)
2010. dec. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Köszi, köszi, köszi:) és mégegyszer hatalmas nagy gratula a babához:):):) Igen, én most vagyok a várakozó időszakban, ma pont egy hete , hogy két aprócskát kaptam vissza a pocakomba, akik remélem most velünk maradnak:) Gyönyörű karácsonyi ajándék lenne ez nekünk:)
2010. dec. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Írd majd meg nekünk az eredményt, hadd örüljünk együtt a te babádnak is :)
2010. dec. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszi mindenkinek. Kicsit megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül. Gratulálok akinek már sikerült a baba, és kitartást kívánok annak, aki hozzám hasonlóan még vár Rá :) Első gondolatom nekem is ez volt, hogy biztos a pecsételés miatt barnult be. Ma még nem vizsgáltam meg a színét. Mondjuk nekem ez is gyanús, hogy nem folyik ki, hanem felgyűlik, de még mindig jobb, mint az utro, aminél pont a folyás volt a gond. Ja és nekem eddig nem okozott mellfeszülést, épp hogy elmúlt tőle, mert én ettől régebben sokat szenvedtem. Úgy látszik, jót tettek a hormonok :) remélem, előbb utóbb, baba is lesz. Ez volt az első próbálkozásunk, egyenlőre egyszerű stimulációval.
2010. dec. 9. 14:32
 15/20 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem is drappos-fehér valami távozik.

Napközben fehéres-átlátszó víz állagú valami csordogál néha,aztán 3-4 naponta kis darabkák távoznak.


Amúgy nekem 2.lombik volt,első után én is utrogestannal kezdtem,de bedagadtam a napi 9x-i nyúlkálástól,ezért már akkor váltottam Crinone-ra.


Most felváltva használtam a kettőt,mert ugyebár elég sok maradt az elsőről...

2010. dec. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, jól értettem, h nem sikerült a lombik? :(
2010. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
utolsó: mi most kezdtünk még csak járni a BMC-be, ez az első próbálkozás, nem volt beavatkozás, sem inszem, sem lombik, csak hormonok és ún. terminált együttlét.
2010. dec. 13. 09:31
 18/20 anonim ***** válasza:
Én ötödik napja használom a Crinone-t, nekem még nem "távozott" semmi, én próbálom kiszedegetni ezeket a túrószerű darabokat. De nálam fehér teljesen. Olyan darab is volt, ami egy műanyag gömb, össze sem lehetett nyomni. Engem nagyon idegesít. Ki sem lehet öblíteni a hüvelyből? Vagy akkor nincs is értelme, hogy használnom?
2010. dec. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
semmiképpen ne öblítsd ki, hiszen épp az a lényege, hogy szép fokozatosan szívódik fel belőle a progeszteron. én most intim szappant használok mosakodáshoz, attól kicsit jobb.
2010. dec. 14. 08:31
 20/20 anonim ***** válasza:

Oké, nem öblítem ki,köszi:)

De nagyon idegesít. Inkább szednék Utrogestant, mint ez a trutyi....:))

2010. dec. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!