Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 napon a domináns tüsző 11...

12 napon a domináns tüsző 11 mm. Ez milyen eredmény? Az méhnyálkahártya 4 mm. Lehet, hogy lesz még egy nagyobb tüsző, ami "lehet, hogy most fog lejönni".

Figyelt kérdés

Még mennem kell a 14. és lehet, hogy a 16-ik napon is ultrahangra. Clostit szedtem. Sok kisebb tüsző is van, 5-6 mm-esek. Az LH teszt még negatív, tehát még van egy kis időm. Tudja valaki, hogy ez jó érték-e? Rákerestem, de nagyon sok ellentmondást találtam. Esetleg tapasztalatok?

Köszi mindenkinek előre is!


2009. jan. 19. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 9. napon 24x18 mm tüszöm volt gyógyszer nélkül. 20 mm felett kell lennie ahhoz, hogy megrepedjen, de a 16. napig még sokat nőhet. Valószínű azért rendelt vissza a doki, mert ha mégsem akkor ad tüszőrepesztő injekciót. Tehát ne aggódj az orvosod lelkiismeretes, minden rendben lesz!!!
2009. jan. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia.nekem a 11.napon volt a domináns tüszőm 13,5 mm-es.Naponta kb.2 mm növekszik.Ma vagyok a 16.napomon és már megrepedt.jó az eredményed!Méhnyálkahártya:nekem a 11.napon 4,5 mm volt,ma a 16.napon 13,5 mm-es.ehhez viszont nem tudok hozzászólni.Én is kiváncsi vagyok mekkorának kellene lennie.
2009. jan. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kicsit megnyugodtam. Ma van a 14-ik nap, megyek ma is UH-ra. Kíváncsi leszek, mit mond az orvos.
2009. jan. 21. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!