Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mi történhet?

Szerintetek mi történhet?

Figyelt kérdés
Sziasztok kedves lányok, kismamák,anyukák!Már nem értek semmit!Tüneteim vannak, nem is egy,pl. hányinger,mellfájdalom,hőemelkedés,étvágy-, vagy talanság,szagérzékenység, kisebb rosszullétek,fáradékonyság, gyakori vizelés, bal oldalt pl. sokszor nagyon szúr...tehát nagyon sok minden lenne, de a leginkább még 1 valami, hogy elmaradt a mensesem, pedig gyógyszert szedek és volt olyan,hogy elfelejtettem 1 szemet, de ilyen már máskor is előfordult sajnos, de soha nem maradt még el. Voltam már orvosnál(menstruáció elmaradása után 11nappal) és ő azt mondta, hogy nem vagyok terhes, de! azért nem írja fel a következő levelet, hanem ha bármi dolog történik, menjek vissza hozzá.Most akkor szerintetek mi lehet a dologban?Van még esély terhességre? Előre is köszönöm a segítségeteket!
2010. dec. 10. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Azóta nem csináltál tesztet?

a doki hihetetlen hogy nem rendelt vissza.. szerintem menj el hozzá Te magad. Kérj időpontot még karácsony elött.


Bármi dolog??? nem értem mi történhetne v. hormonzavar v. terhesség okozza a menses elmaradását.

Nem vagy a változó korban v. esetleg vizsgadrukk, váratlan stressz , gyors fogyás, ??? ezek is okozhatják.


Ha a nőgyógyász tutyimutyi kérj a körzetitől egy vérképet és Ő majd kielemzi.

Valami oka van.


Mos már hanyadik napja -hete- késik???

2010. dec. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet! Ha negatív, akkor is menj vissza a dokidhoz, mert ez így nem túl jó! Ha meg pozitív, akkor főleg menj vissza. Lehet, hogy a terhesség korai szakaszában mentél hozzá, és azért nem látta még a bébit
2010. dec. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csinálj egy tesztet

már bármikor kimutatja, ha baba van

2010. dec. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok nekem!

Az az igazság, hogy most már 3 hete, hogy késik. Viszont gondoltam arra is, hogy elmennék egy másik orvoshoz is, "több szem többet lát alapon".

Szerintem is tesztelni kellene.

Az az igazság, hogy én nekem pont most ebben az elmúlt időszakban nem igazán volt semmi stresszes dolog az életemben,ráadásul most inkább jó dolgok történtek velem mostanában, még ezt sem lehet mondani,és súlyváltozásom sem volt, mert nem vagyok vékony, de molett sem, épp csak egy kicsit telt az alakom,és nem is híztam, nem is fogytam, hát ezért nem értem én ezt. Nem találok rá más választ.Amúgy 22 éves vagyok.Én mondjuk örülnék egy bébinek.Nem tartom magam fiatalnak egy ilyen "feladathoz" már úgy érzem felnőttem, mert egész életemben hamar fel kellett mindenhez nőnöm.A kortársaimhoz képest sokkal érettebben gondolkozom szerintem. Ti milyen fiatalon lettetek anyukák, ha szabad megkérdeznem?!

Ti még nem voltatok amúgy így vagy hasonlóan?Üdv. nektek

2010. dec. 11. 08:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet másik dokit keresni.

Ha nem vagy terhes akkor se stimmel valami, lehet, hogy nem jó a gyógyszer.

Nem egészen értem, de nekem úgy tűnik te szeretnél kisbabát, de akkor miért kell a gyógyszer?

2010. dec. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
na mi lett a vége?
2010. dec. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén,igen gyógyszert szedek,mert még igazából nem mostanra tervezzük,de ha mégis becsúszna, nem ellenezném és a párom is örülne neki, csak még mondjuk ő is várna vele egy picit.Erről sokat szoktunk beszélni amúgy.

Viszont,megígérem írok mindenféleképpen,ha megjártam az orvost. Addig is puszi nektek

2010. dec. 13. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!