Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Májusban elhalt terhességem...

Májusban elhalt terhességem volt,akkor hamar összejött a babó! Azóta sajnos nem sikerült, 28 napos rendszeres ciklusaim vannak,szedem a vitamint!Mi lehet a baj? Mit csináljak? Esetleg valami jól bevált tanács?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia! hasonló cipőben járunk, nekem is elsőre összejött, utána nekem is elhalt, sajnos. Még nem próbálkozhatunk, túl korai lenne, de már most rettegek tőle, hogy nem fog könnyen menni, ha újra elkezdünk próbálkozni. Nekem az orvos fél év türelmi időt mondott, addig nem is szabad gyermekcsinálásra gondolni (decemberben volt a missed ab). Gondolom, volt valami oka, hogy annyit mondott, feltételezem, úgy hogy szerintem még nem kell aggódj, bármennyire is az ellenkezőjét gondolod most. Az én férjem bizakodó, már most arra gondol, hogy az újrapróbálkozást nyaralás közben fogjuk elkezdeni. Gondolom, már minden praktikát kipróbáltál, de lehet, hogy egy jó kirándulás, egy hosszú hétvége csak jót tenne. Ne add fel, kapcsolj ki teljesen.
2009. jan. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!