Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tanácsoltok? 17éves srác...

Mit tanácsoltok? 17éves srác vagyok, borotválkozom, azonban borotválkozás után óhatatlanul is megjelennek a mitesszerek azután meg a pattanások= (arcesz nem segít ezen, amugy ELEKT. Borotva új 18ezres) Van valami krém? Vagy valami jól bevált tanács?

Figyelt kérdés
KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A JÓ TANÁCSAIT, ELŐRE IS=)
2010. febr. 9. 20:38
 1/4 anonim válasza:
A szőr növésirányával egyező irányba borotválkozz.
2010. febr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Gondolom nem régóta borotválkozol, majd megszokja a bőröd és el fog múlni.

Amúgy nekem akkor tűntek el a pattanásaim, amikor MINDEN krémet, meg egyéb dolgot kidobtam (csak borotvahabot használtam és vízzel mostam meg), és figyeltem hogy ne nyúljak az arcomhoz napközben, meg éjjel ne azon feküdjek, stb. (minél többször érsz hozzá, annál jobban begyulladnak a pattanások, és annál jobban látszódnak, igazából a gyulladt pattanás az ami zavaró). 20/F

2010. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem az elsőnek nincs igaza - az én párom 27 éves,tehát már egy ideje borotválkozik - és ő is ezzel a problémával küzd,mint a kérdező.

Sajnos még neki sem sikerült találnia megoldást - próbált már többféle borotvát -elektromos, hagyományos, eldobható..., meg sokféle arcszeszt,balzsamot, de egyik se vált be...

bocsi az offért.

2010. febr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Helló!

Borotválkozás utáni krémet, arcszeszt, aftershave-et ne használjatok. Ilyenkor sérült bőr felszíne is, ezért csak rontana a sok kencefice a helyzeten.

Én Neogranormont szoktam használni borotválás után. Nekem bevált ( lány vagyok, de szerintem nálatok is működni fog).

2012. dec. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!