Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beültetés után hány nap kell...

Beültetés után hány nap kell hogy beágyazogyon az embrió? És ártok vele vagy nem, ha ugyanúgy végzem az otthoni teendőmet mint máskor értem (főzés mosogatás takarítás) persze azért óvatosabban mint máskor?

Figyelt kérdés
Mert alig várom hogy teljenek a napok mert annyira izgulok hogy van baba mert sajnos csak egy petesejtet kaptam vissza a 4 . napra szerintetek menyi idő kell neki hogy beégyazogyon?
2010. dec. 12. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első 5-6 napban mindenképp pihenni ajánlatos.Én csak wc-re és zuhizni keltem ki az ágyból.Utána már lehet élni a mindennapokat,de pl.ha mostam,akkor a ruhákat a férjem teregette,nem szabad emelni semmit,én 1 kilónál nem emeltem többet.A hajolgatással is vigyázni kell,inkább guggolva szabad felvenni valamit.
2010. dec. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Szerintem is célszerűbb lenne,ha inkább sokat pihennél.

Nehogy túlerőltesd magad és ezért nem sikerül a beágyazódás.

Nekem nem volt beültetésem.

De babát szeretünk volna,fizikai munkát végzem a munkahelyemen.És már sokat próbálkoztunk de nem jött össze.

Aztán egy betegség végett táppénzre mentem majdnem 2 hónapig,végig pihentem.És akkor össze is jött.

Biztos,hogy befolyásolta az,hogy nem emelgettem,nem álltam egész nap.

Én javaslom neked a pihenést,ártani nem fogsz.

Sok sikert neked!!!!

2010. dec. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Eszteranya válasza:
100%

Szia!

A barátnőm is ugyanígy tudott teherbe esni. Őt kapásból táppénzre is vették, pedig irodista volt. Neki is egy petesejt maradt meg. És megmaradt :) Természetesen ne dolgozz sokat! Lustizz, miért ne tehetnéd. Gondolj arra, hogy takarítani bármikor tudsz, terhes pedig nem sokszor leszel. Az az előnyöd velem szemben, hogy te már most tudod, hogy terhes lehetsz, és még jobban vigyázhatsz a kisbabádra. Az insziminációval való teherbeesés miatt azonnal a veszélyeztetett terhesség kategóriájába kerül mindenki. Jó jel, ha felvizesedik a pocakod, az már 1-2 nap után látszik. 1 hét múlva már tesztet is csinálhatsz, ha pozitív tuti a dolog, ha nem csinálj még egyet egy hét múlva is. Azonban a nőgyógyászom szerint a terhesség mindent vagy semmit alapon működik. És minden terhességnél ugyanarra kell vigyázni, mindegy hogy estél teherbe. Én havat lapátoltam tavaly, mert nem tudtam a babáról, és most van egy gyönyörű 2 hónapos okos kislányom. Vigyázz magatokra. Sok sikert.

2010. dec. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 napig feküdtem, majd beleőrültem :S De így maradt meg a babám, előtte, amíg nem pihentem ennyit, nem - persze nem biztos, h összefügg, de javasolt sokat feküdni. Sok sikert!!
2010. dec. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!