Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napos késés után ma tesztelt...

5 napos késés után ma teszteltem negatívat. Akkor most mi van? Miért nem jön meg, ha nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 07:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem vagy terhes, vagy a teszt nem mutatta ki. Menj el nögyógyászhoz, ott vérvétellel meg tudják mondani, hogy terhes vagy-e.
2010. dec. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A tesztekben nem mindig lehet megbizni, én folyamatosan teszteltem 1 honapig, és semmi.Mikor már nekem is volt 5 napos késésem elmentem a dokihoz és gratulált h 5 hetes a babám, erről enyit.
2010. dec. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát, én már nem tudom mit mondjak. Tök rosszul érzem magam, vagyis furán,ezért is csináltam meg a tesztet, és negatív lett. Pedig állítólag egy nagyon megbízható tesztet adtak,hogy az mindenképp kimuttaja.... Mindegy majd meglátjuk, jó lett volna, ha ez a karácsonyi ajándékunk:(
2010. dec. 14. 08:39
 4/9 anonim ***** válasza:
És az 5 napos késés biztos? Úgy értem, hogy esetleg nem lehetett később peteérésed mint máskor? Vezetsz görbét,vagy ovu teszteltél? Velem például az fordult elő, hogy egy jól beállt cilust, ahogy elkezdtünk próbálkozni az izgalomtól kitoltam... már azt hittem elsőre sikerült, aztán kiderült, csak a "stressz" miatt később lehetett pé.
2010. dec. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Próbálj meg egy másik típusú terhességi tesztet, mert hallottam már olyat, hogy az egyikkel negatív lett, egy másfajtával meg pozitív ugyanazon a napon.

Amúgy a mensimet én is képes vagyok visszatartani az erős akarással :-(

2010. dec. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Általában 28 naposak a ciklusok, és pont akkor próbálkoztunk,amikor kellett:) Elegyek dokihoz, ő okosabb mint én! Remélem mond valami bíztatót
2010. dec. 14. 10:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 6 nap késés után lett pozitív a tesztem. Akkor is csak nagyon halványan, másnap már erősebb volt. Lehet, hogy később volt a peteérésed, nem középidőben, ezért nem mutatja ki még a teszt. Holnap, holnap után tesztelj még reggeli pisiből. Hátha lesz valami! Szorítok!
2010. dec. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönö, aranyos vagy:)
2010. dec. 14. 12:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett? :)
2010. dec. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!