Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Három hete késik de még nem...

Három hete késik de még nem teszteltem csak a 4nap késés után az nega lett! Teszteljek még, vagy tuti nincs értelme?

Figyelt kérdés
baba lehet?
2009. ápr. 6. 09:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én tesztelnék.4 nap után nem volt értelme,most már lenne,egy próbát szerintem megér.Mindenképpen írd meg nekem hogy mi lett az erdménye.

Szurkolok!

V.

2009. ápr. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én tesztelnék a helyedben a HCG nevű hormont mutatja ki ugye a teszt és annak a mennyisége néhány naponként duplázódik. Lehet, hogy akkor még nem volt olyan magas, hogy kimutassa. Ha viszont nem vagy terhes, akkor is menj el nőgyógyászhoz, mert az nem normális, hogy ennyit késik.
2009. ápr. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

3 hete???? Ne viccelj! Azonnal tesztelj! A 4. napi nega teszt még semmit nem jelent, azóta eltelt egy kis idő! Nem is értelek!!!!

Ha baba van akkor már 7 hetes vagy, de ha nem baba miatt késik akkor is orvoshoz kellene menned. Vagy szokott ennyit késni máskor is?

2009. ápr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Huuuuha!! Azonnal teszt! Ha baba van mar tuti kimutatja!! Pozitiv tesztet kivanok neked! :)
2009. ápr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj és írd meg mi lett. Drukkolok !!!!! Hogy bírtad ki eddig hogy nem teszteltél azóta ?????
2009. ápr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
sziasztok!akkor lehet hogy tesztelek!am a ciklusom 27-28!1-2nap eltérésel mindég megjött rendesen!de most sem jele csak mindég menszis érzésem van és szaladgálok a wc-re!kösszi a biztatást!
2009. ápr. 6. 14:02
 7/15 A kérdező kommentje:
jahh és majd megírom az eredményt!
2009. ápr. 6. 14:03
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsian várjuk az eredményt szerintem tuti pozi lesz..... :-))
2009. ápr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszi szépen!de én már nem nagyon élem bele magam!de ha pozi lessz akkor az lessz életem legboldogabb napja!
2009. ápr. 6. 14:28
 10/15 anonim ***** válasza:
Szívbol kívánom hogy úgy legyen !!!
2009. ápr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!