Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelenthet a hirtelen jött...

Jelenthet a hirtelen jött fehér erős folyás babát?

Figyelt kérdés
40ik napom van.Vasárnap volt egy nagyon haloványka pozi tesztem.Ma pedig azt hittem megjött mert olyan erős fehér folyásom volt, mintha véreznék.
2010. dec. 14. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Eleve ha volt egy halvány pozitív tesztet akkor már tuti hogy terhes vagy! Gratulálok hozzá!
2010. dec. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A folyásnak semmi köze hozzá, de a teszt pozitív, az a lényeg.
2010. dec. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem végig folyásom volt a terhesség alatt.

99% hogy baba:-)

2010. dec. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De ez most komoly?:) Ha egy orvos meghallaná, hogy valaki arra alapozza a terhesség megállapítását, hogy folyása van az illetőnek...:) Ez egy olyan tünet, ami egyeseknél van, másoknál meg kevésbé. Valakinél az erősebb folyás csak a második trimeszterben jelentkezik, mindenkinél más és más.

Amúgy, amikor vártam a nemvártat, kirohangáltam a Wc-re, bárhol voltam, mert nekem is volt folyásom, azt hittem, hogy vér. De a végén nem jött meg. Úgyhogy, halkan még, de gratulálok. Csinálj majd egy tesztet még esetleg.

2010. dec. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 13:04

40ik nap, haloványka pozi teszt, azért itt NEM csak a folyásra van alapozva a dolog félreértések elkerülése végett...

2010. dec. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is fehér krémes.néha áttetsző nyúlós...és pozitív lett a tesztem:)Drukkolok!
2010. dec. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!