Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Júliusban volt missed ab-om,...

Júliusban volt missed ab-om, november végétöl ujra probálkozunk, nem korai még? Kinek mikor jött össze a mütét után?

Figyelt kérdés
Sajnos 12 hetesen megállt a kisbabám szíve ezért kellett a mütét,ez július elsö hetében történt(két év probálkozás után).November végétöl nekiálltunk ujra probálkozni,már a doki is "megengedte"szedek clostyt de ugye ez nem korai még?Hála isten a mütét után rendben voltam.Kinek mennyi idő után jött össze a Baba egy ilyen sajnálatos műtét után?Köszönöm
2010. dec. 14. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is júliusban volt a missedem.

Októbertől próbálkozunk,novemberben closty-t szedtem de nem sikerült.

Habár volt pém idáig is,de a gyógyszertől olyan görcseim voltak,hogy nem tudtam felkelni!

Többet nem szedem be az tuti,igaz 4 havi adagot kaptam!

Neked sem korai vár a próbálkozás,elvieg 3 ciklust kell kivárni!

Drukkolok,hogy mihamarabb sikerüljön!

2010. dec. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia!köszi a választ.

Elöszöris nagyon sajnálom ami veled is megtörtént:(

És neked mi volt a baj?Mennyi idö után jött össze a baba?Remélem nem baj ha megkérdezem.Nehezen tetted tul magad?Én amig élek tultenni magam rajta sose fogom..:(Neked is sok sikert kivánok.

2010. dec. 14. 15:42
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

NEkem is Júliusban volt missedem.A 6 hetes kontrollon azt mondta a doki, hogy nyugodtan próbálkozhatunka következő menszi után.Azóta is próbálkozunk, de eddig semmi.Bár vasárnap kellett volna, h megjöjjön a menszim és eddig semmi.Amúgy a műtét óta a menszim beállt 28 napra.A múlt hónapban is érdekesen jött meg.Reménykedem, azért h nem kell tovább várnunk a babóra és, h most összejött.

Szurkolok Nektek a mielőbbi babázáshoz! :)

2010. dec. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi,sajnálom nagyon ami veled történt:(

Nekem sajna 33naposak a mensijeim,ez az elsö clostys honapom remélem most 28npos lesz vagy meg se jön:)closty szedésénél 28napos lesz a ciklus?KösziSok sikert nektek is a babához,szorítok!

2010. dec. 14. 16:00
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem augusztusban volt műtétem. 3 ciklust kivártunk (igazából két és felet mert a műtét után 2 héttel megjött). Elsőre sikerült, ma vagyok 7 hetes. Volt már vetélésem 2007-ben, akkor is az első próbálkozásra sikerült (3 hónapos szünet után), az sajnos méhen kívüli lett, de mivel a méhemet nem érintette a műtét rögtön próbálkozhattunk, akkor a 2. hónapban összejött és lassan már 2 éves lesz.

2010. dec. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekem már ez volt a második missedem.

Az első terhesség egyből sikerült,de 9 hetesen elhalt a magzat.

Erre rá 1 évre sikerült a második,de itt meg üres volt a petezsák,10 hetesen volt a műtét.

Voltunk genetikán és immunológián,de az ég világon semmi bajunk!!

Pusztán szerencsétlenek vagyunk....

A closty előtt és után is 28 naposak voltak a ciklusaim,elvileg karácsonykor lesz pém!

Pedig használok ovutesztet is és nem is tétlenkedünk,de idáig semmi!

Most hol tartasz ciklus ügyben??

S

2010. dec. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és mindenkinek sok sikrt kivánok és szép egézséges babákat.Én egy missed ab-ot alig éltem tul(lelkileg)nem is tudom mit érezhetél hogy neked kettö is volt.Teljes szivemből sajnálom.sajnos mi két évet probálkoztunk mire összejött,remélem most hamarabb jön a Pici.én most 7végére nem várom..remélem nem jön meg.
2010. dec. 15. 15:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem decemberben volt missed ab-om és március közepén már pozitivat teszteltem.Minden rendben volt a terhességemmel.Duphasont kellett szednem azt hiszem 12.hétig.Sajnos nem tudtuk meg mi volt a baj.Elhalt az embrió 6-7 hét körül,nem indult el a szivecskéje dobogni.Sok sikert....és boldog ünnepeket.
2010. dec. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Neked is Boldog ünnepeket!szia!
2010. dec. 16. 13:25
 10/10 anonim ***** válasza:

Remélem nem jött meg!!!!!??

S

2010. dec. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!