Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elevit tablettával kapcsolatos...

Elevit tablettával kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalatotok van az elevit tablettával kapcsolatban?Jó és rossz tapasztalatra egyáltalán kiváncsi vagyok!
2009. jan. 21. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem csak jó, végig szedtem meg szoptatás alatt is első 3 hóban napi egy szemet, terhességnél meg végig, 7 kg t híztam,babám 3300gr lett, igaz kis székrekedés néha....

DE Most én femibiont szedek az a legjobb jód is van benne!

2009. jan. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a kezdetektől ezt szedem, az orvosom is támogatja, semmi más kieg. vitamint nem szedtem, most a 37 héten a pocakban 3000 g a picim.
2009. jan. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor én vagyok a negatív példa: hányinger, hányás, rossz közérzet, és nem első trimeszterben!!!


( Ugyanez a Gravidától is )Az elevitet ráadásul az én dokim kimondottan ellenzi, mert egy létfontosságú, az idegrendszer egészséges fejlődéséhez szükséges összetevőt nem tartalmaz: jódot.


Ha te is ilyesmit tapasztalsz, akkor tudom ajánlani a HIPP NATALT vagy a Maternát, nekem legalábbis ezek beváltak.

2009. jan. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárosok szerint ebben még a magnézium is több mint az ajánlott magnézium készítményekben.Nagyon javasolják és szerintük most ez a legjobb.Én is ezt szedtem mind2 babámnál és szépek lettek :) és egészségesek.
2009. jan. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elevit: angol gyógyszer angol nőknek

Béres gravida: magyar gyógyszer :)

2009. jan. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bocsi elevit francia::)
2009. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!