Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma két hete hogy késik a...

Ma két hete hogy késik a mensim. Utoljára vasárnap reggel teszteltem negatívat. Lehetek mégis kismama vagy a teszt már kimutatta volna? Pénteken mennék dokihoz, ha sikerülne elérnem.

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

a teszt elvileg kimutatta volna, de van olyan, akinek csak később. Ha jól számolok, akkor most kb 5 hetes lehetsz. Kivi leszek,mit mondd a dokid!

Drukkolok!

2009. jan. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekekm két hét után nem mutatta ki!!csak egy héttel később, én még várnék...doki se lát max megvastagodott nyálkahártyát...jöv hét tesztelj
2009. jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm A DRUKKOT:-)Csak az a gáz hogy vérnyomáscsökkentőt szedek és ha babó van másfajtát kéne szedni!Nem tom mit csináljak?!
2009. jan. 21. 16:07
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Én hetente csináltam tesztet,nem mutatott ki semmit,aztán kb.másfél hétig nem csinálta kiváncsiságbol aztán vettem egyet +lett.Elmentem dokihoz kiderült,hogy kb.3hetes terhes vagyok.
2009. jan. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsi de ezt nem értem?!A kimaradt mensi után csináltál hetente tesztet?
2009. jan. 21. 17:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha pont 2 hete késik, akkor ha terhes vagy pont 6 hetes vagy. Én úgy tudom ilyenkor már ki kellene mutatnia a tesztnek, de ha dokihoz elmész, ő már tuti látni fogja. 6 hetesen már petezsákot mindenképpen látnia kell, sőt van akinek ilyenkor már szívműködést is hallani!
2009. jan. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!