Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt ez a "tünete"...

Kinek volt ez a "tünete" (hülye szó rá tudom, de nem tudom másképp megfogalmazni)?

Figyelt kérdés
Tegnap a 21. ciklusnapomon, este enyhe halvány, éppenhogy rózsaszines-barnás folt volt a bugyimon, majd a wc papíron is, ma reggel egy icipici megint volt a papíron, közbe meg olyan mintha totál megjött volna olyan érzésem van, enyhe has(mensis)fájdalom kíséretében. Lehetett a beágyazódás?? a ciklusom 31-32 napos, és ilyen még nem volt hogy a 20.nap körül ilyen legyen. Szerintetek? 1 hét múlva már tesztelhetek?
2010. dec. 15. 07:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ovuláció vagy beágyazódás jele is lehet!!!
2010. dec. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak az ovuláció. Legalábbis nálam eddig mindig így volt, kb. az utóbbi 4 hónapban és mindig ovut jelezte. De érdekes módon most semmi vércseppem, rózsaszínem nincs, pedig a görbém szerint már túl vagyok az ovun. És én most a 23. napon tartok.
2010. dec. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak! Akkor eddig, azaz 5-6 hónapig nem volt ovulációm????? mert eddig nem volt ilyen....
2010. dec. 15. 10:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem életemben egyszer volt ilyen, pár hónapja, 22.napomon,de nem lett baba belőle..én azt hittem, hogy beágyazódás miatt van, csináltam is aznap este egy ovu tesztet és kiderült ismét ovum van, pedig előtte már volt a 14.napomon..kaptam egy extra petét..és nagyon ritkán jár az ovu vérzéssel, pecséttel..attól, hogy eddig nem volt ilyen most lehet azért is , de szerintem inkább beágyazódás.
2010. dec. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem beágyazódás, ha az ovut eddig nem jelezte így
2010. dec. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát, én nem értem....még mindig van enyhe barnázás immár 3.napja, de olyan enyhe hogy tisztasági betét is elég,de mindig rohanok a wc-re mert olyan mintha megjött volna :S ráadásul tegnap dél körül olyan mérhetetlen fáradság jött rám, hogy amint hazaértem aludtam, ami azt jelenti hogy 6ra értem haza és ma reggelig szunyókáltam....lehet csak lebetegszem, de remélem nem.
2010. dec. 16. 08:07
 7/8 A kérdező kommentje:
hát csajok már nem tudom végképp mit művel a szervezetem, tegnap délután a barnázgatás mellá társult egy pici vérzés is de ma reggelre megint csak barna pötty volt a bugyimon....kíváncsiságból megmértem a hőmet mikor felébredtem és 37,1 volt. szerintem a teszt még nem mutatná ki de volt már így valaki???? olyan rossz hogy mindig rohanok a wc-re mert olyan mintha megjött volna (aminek csak olyan 26-a körül nem kellene) de csak egy pici halványbarna foltot találok :/ mostmár nagyon tanácstalan vagyok... nem fáj semmim, mellem se, csak nagyon pattanásos lettem és piszkosul álmos,fáradt.... lehet hogy hormonzavar? de eddig semmi ilyen nem volt
2010. dec. 17. 08:24
 8/8 anonim ***** válasza:
szis. nagyon szorítok, amúgy én is pont 26.ikára nem várom, éna ciklusom 20.ik napján tartok, ovu pont félidoben volt, én ovu elott 1 napig barnáztam, aztán jott az ovu, azota minden nap font a hom, és nekem is mindjárt megjon érzésem van tegnapelott estétol, meg tegnap is enyhe gorcsok, ha legalább kezdenék barnízgatni tudnám biztire hogy beágyazodás, de mondjuk az elso terhessegnél sem volt sem barnázás se vérzés, kimaradt csak mensi gorcseim voltak. nagyon reménykedem hogy végre osszejott, szorítok neked, de szerintem terhes vagy, a novérem volt így ezzel ahogy te. de jo neked. majd ird meg hogy hogyan alakult.
2010. dec. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!