Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettem a vaterán egy avent...

Vettem a vaterán egy avent cumisüveget. Az itatócsőr ami hozzá van nem a 3 lyukú, hanem középen van csak egy lyuk-bocsi, másképp nem tudom megfogalmazni-ez melyik széria? Mikortól lehet ezt használni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, ez akkor az Avent variábilis cumija lesz. Ezt már 3 hónapos kortól lehet használni, először érdemes az egy rovátkás résszel kezdeni. Nehéz így leírni, itt elolvashatod, mit tud: [link]

Az én fiam nem tudott belőle inni, most 1 éves, most már használjuk az esti tejcsire, amiben egy kis tejpép is van, tehát elég sűrű.

2010. szept. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A variábilisen is több lyuk van...
2010. szept. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a mienken is csak egy lyuk van, és attól függően jön belőle a cucc, hogy hogyan tartod, a cumi oldalán lévő csíkokat nézd, ahogy már írta is valaki, az 1 csíknál jön legkevésbé, a 3-nál a legjobban
2010. szept. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. én nagyon meg vagyok ezzel az üveggel elégedve, mi előtte nukot használtuk, ahhoz képest az avent egy csoda :)
2010. szept. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem nem ilyen.Úgy néz ki az anyaga ,mint a varázsitatón a csőr,csak azon 3 lyuk van,ezen meg egy!
2010. szept. 9. 05:39
 6/6 anonim ***** válasza:

És átlátszó üveggel vetted?


Mert a varázsitatónak van egy nagyobbaknak való változata is, ami 1 lyukas. Nekünk volt ilyen is olyan is.

2010. szept. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!