Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyenek a folyások a menstruá...

Milyenek a folyások a menstruáció elmúlásától a következőig? Hogyan követik egymást?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogyan alakul ez nálatok. Pl. peteérésnél tojásfehérje szerű, utána krémes.
2010. dec. 15. 17:02
 971/979 A kérdező kommentje:
Nem értem mit követhettünk el előző életünkben, hogy már mindenkinek sikerült, de mi még mindig itt vagyunk és semmi eredmény. Remélem ez az év mindkettőnk számára bebabásodással zárul. Írj, ha van fejlemény.
2014. ápr. 19. 20:58
 972/979 anonim ***** válasza:
én ezt valahogy nem így fogom fel most. sok jót olvastam a Dr Deli Tamásról, mailben is nagyon rendes volt. párom is bizakodik, én meg elhatároztam, hogy minden vizsgálatnak alávetem magam, a lépésekről pedig blogot fogok vezetni :) de nyakamat tenném rá, hogy pco-m van, meg ureaplasma fertőzés.
2014. ápr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 973/979 A kérdező kommentje:
én már meguntam az orvoshoz járkálást, főleg, hogy tavaly januárba megmondták, hogy műtét után fél évem van, utána megint elzáródik a petevezetékem, mert sajnos a nyálkahártyát nem vérzem ki, hanem belül letapad, ami szerintem endometriózis és gyógyszerrel segíthetnének, de az orvosok nem merik kijelenteni így nem kapok semmit, hanem küldenének lombikra (végülis abban van a pénz) arra meg nem megyek, így várom a csodát. Majd a blogod engem is érdekelne, írj ha tudsz többet.
2014. ápr. 23. 12:25
 974/979 anonim ***** válasza:

tegnap voltunk a dokinál, szerintem nagyon megérte. páromat egyből elküldte urológushoz, ahol a létező összes vizsgálatot elvégzik rajta is meg a spermáin is.

nekem hormonvizsgálat lesz, de az eredményeim alapján egyből mondta, hogy itt lesz a kutya elásva. az arányok alapján pco lesz, de mennem kell vérvételre is, debrecenbe az egyetemi klinikára.

amúgy halál jó fej doki, meg lehet vele beszélni, hogy te mire gyanakszol, elmagyaráz mindent. szerintem annyit megérne nektek is, hogy lementek hozzá az orvosi papírokkal, és ő tuti kimondja az endometriózist. ha érdekel, megadom a honlapját, ott lehet bejelentkezni hozzá.

2014. ápr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 975/979 A kérdező kommentje:
mennyit fizettetek? Nálunk a párommal is gond van ezt tudjuk már 3 éve. Mikor jössz Debrecenbe? Esetleg összefuthatnánk, s legalább személyesen is találkozhatnánk így 3,5 év után.
2014. ápr. 24. 18:39
 976/979 anonim ***** válasza:
most 7ezret kért a doki, páromat Dr. Benyóhoz küldte, azt mondta, nagyon jó orvos. még nem tudom mikor megyünk, ciklusfüggő, mikor kell mennem vérvételre, mert mostanában elég összevissza van meg. :( mi a nagyerdei körúton voltunk, a gynapraxisban, dr Deli Tamásnál.
2014. ápr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 977/979 A kérdező kommentje:

Szia Adri!


Jó rég nem beszéltünk. Mi a helyzet nálatok? Nálunk még mindig nincs baba sem terhesség, remélem ti már sikerrel jártatok. Ha igen hol jársz és hogyan sikerült?


BÚÉK nektek, írj ha van időd.

Andi

2014. dec. 31. 16:40
 978/979 anonim ***** válasza:

szia!

bocsi, nem nagyon járkáltam erre mostanában. még mindig semmi sajnos, de nem nagyon érdekel. a vérzéses gondjaim elmúltak szerencsére, most már az a bajom, hogy túl kevés.

hátha idén szerencsénk lesz.

buék utólag is!

2015. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 979/979 A kérdező kommentje:

Szia!

Én is ritkán vagyok. Örülök, hogy legalább a vérzésed beállt. Nekem évek óta alig van, de elvileg normális ez is. Nem tudom neked mennyire rövid, de nekem össz-vissz 2 nap a mensim. Harmadik nap már csak vérfolt. A pajzsmirigyedre még mindig szedsz gyógyszert? Nekem is mennem kell dokihoz, mert nem lett jó a nyaki uh-om. aztán majd látjuk, de még nem adtam fel. Szörnyű, hogy ötödik éve levelezünk, s nem sikerült még a baba, de én is nagyon remélem, hogy a 2015 a mi évünk lesz. :)

2015. jan. 28. 05:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!