Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy komoly baj lehet?

Terhesség vagy komoly baj lehet?

Figyelt kérdés
Menstruációm egy hete késik. Tegnap egy pici barna vérfoltot találtam a tisztaságin és a wc papíron halvány rózsaszín váladékot figyeltem meg.De ennyi.Azóta semmi.Ma teszteltem és negatív.Sok helyen olvastam, hogy az ilyen jellegű folyás méhszájsebnél fordul elő, ami tulajdonképpen a méhnyakrák korai stádiumának felel meg. Voltam fél éve szűrésen, P2-es lett. Vélemény?
2010. dec. 16. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
az még nem tuti hogy nagy bajt jelentene!csinálj később még 1 tesztet!és menj el dokihoz!a méhszájsebnek más tünetei is vannak!nyugi!ne gondolj a legrosszabbra
2010. dec. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem sokszor volt már méhszájsebem.És az eredményem nekem is p2.A doki azt mondta,1 év múlva elég mennem.De attól függetlenül:tényleg lehet méhszájsebtől.Nem lehet,hogy van esetleg cisztád?mert az kitolhatja a ciklust.
2010. dec. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, hogy cisztám lenne. De kizárni sem tudom.
2010. dec. 16. 21:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy szinte egész nap hányingerem van, hamar elfáradok és érzékenyebb lettem a szagokra, illatokra. De ha terhes lennék, akkor a tesztnek már pozitívnak kellene lennie. 25-ös tesztet vettem.
2010. dec. 16. 21:31
 5/6 anonim ***** válasza:

A méhszájsebről nem igaz amit írtál, nekem is van és elég sok nőismerősömnek is, ez gyakorlatilag egy élettani jelenség ami pl. szülés után kifejezetten sok nőt érint, mégsem mindenki kezdeti méhnyakrákos.......

Ez egy szöveti élváltozás ami általában nem káros, de ha az akkor kezelik. Ecsetelik, ilyesmi. P3-tól nem olyan jó a lelet, de nekem mindig P2 volt eddig.


Szóval ne izgulj, sőt nekem semmi ilyen tünetem nem volt mint neked és mégis van méhszájsebem szóval egyáltalán nem biztos hogy neked is van.


Lehet terhesség is szóval ismételj teszet, de lehet bármi más is, menj el dokihoz midnenképp

2010. dec. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt és van méhszájsebem és p2 a rákszűrés eredményem mindig, fél évente megyek, a doki azt mondta ez tökéletes!! P1 csak a szűzeknek van!!
2010. dec. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!