Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete késik a mensesem, már...

1 hete késik a mensesem, már csináltam 2 tesztet, mind a kettő negativ. Akkor már tuti, hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem valószínű, hogy terhes vagy, de még így sem zárnám ki. Én a helyedben elmennék nőgyógyászhoz mindenképpen!

26/N

2010. dec. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikor csináltad a teszteket?
2010. dec. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem már több, mint egy hete késik, és tegnap teszteltem.....negatív lett. Csak akkor látok rajta egy halovány csíkot, ha fény felé tartom, és jól megnézem. Ma reggel már barnázgattam, rózsaszín tojcsis folyással felváltva. A néha jelentkező hányingeren kívül és az eszméletlen fáradtságon kívül semmit nem érzek. Holnap reggel tesztelek megint, de reggeli vizeletből. Ha az is negatív lesz, akkor már probléma lesz szerintem, mert már a tegnapinak pozitívnak kellett volna lennie. Szerintem Te is tesztelj újra.
2010. dec. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ezt 1 hét késésnél csináltam, a másik ketőt 2-2 nappal később. az első az gabriel, a másik kettő qupido

[link]

[link]

2010. dec. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de én is ilyen szituban vagyok:-)

Szóval utolsó válaszoló: középidőben volt pé-d és csak egy hét után lett ilyen halványan pozitív? Az nagyon jó hír lenne, mert akkor még van reményem:-)

2010. dec. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Az egyiket tegnap,a másikat ma reggel csináltam.
2010. dec. 17. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!