Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van egy 12 eves fiam, szoval...

Zsuzsababa900 kérdése:

Van egy 12 eves fiam, szoval meg egy gyereket szeretnek, de nem egesszen jon ossze. Csak szenvedek;ujra meg ujra. Harom eve veszitettem eloszor, a 12-hetnel, es most ujra, egy hete, s csak a 12-nel. Mi lehet az oka? Hol vizsgaltathatnam ki magamat?

Figyelt kérdés
Az orvosok szerint makk egeszseges vagyok, es az elso terhessegemnel sem volt semmi gond.Ugyeltem magamra vegig,s ez az ido alatt nem volt semmi gond.
2010. dec. 17. 21:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Kedves Asszonyom!

Kérdéséből nem tűnik ki egyértelműen, hogy milyen szakorvost keresett fel, nőgyógyászt, vagy genetikust? Szerintem, ha első terhességét különösebb gondok nélkül ki tudta hordani, és ebből született egy hál' Istennek ép, egészséges fia, Önnek aligha nőgyógyászati problémája lehet. Kérdését sokkal inkább genetikai jellegűnek tartom, eszerint szeretettel tudnám javasolni, hogy forduljon genetikus szakorvoshoz, különösen abban az esetbe, ha a második terhességénél az apa nem azonos az elsővel.

2010. dec. 25. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!