Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, de megvagyok...

Terhes vagyok, de megvagyok fazva, es nemtudok kimaszni belolle, allitolag ha meleg tejbe foghagymat nyomok es megiszom az segit a megfazason. Ihatok ilyet ha terhes vagyok? 6-hetes terhesen a sexel artok a babanak?

Figyelt kérdés
2008. szept. 30. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A fokhagyma mindenkeppen jotekony hatassal van az immunrendszeredre, ugyhogy egyed, igyad nyugodtan. En amugy teaba szoktam belenyomni, de arra ugyelj, hogy ne legyen forro a tej vagy a tea.

A szex pedig nem art a babonak, de csak akkor szabad, ha nem verzel es nem gorcsolsz utana. Jo babavarast, es gyogyulj meg mihamarabb!

2008. szept. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Teába is teheted.

Ártani maga a szex nem árt, de az első időszakban nem szokták ajánlani, nehogy kilökődjön az embrió.

23 heteskismama

2008. szept. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fokhagymát én este tejfölbe szoktam keverni, a teát meg külön, mézzel, citrommal. A lényeg, hogy minél több folyadékot igyál.


A sex egy egészséges magzatnak nem árt, sőt használ. Nekem azt mondta a dokim, ha a magzat egészséges, akkor úgy is megmarad, ha meg beteg, akkor "jobb", ha elmegy, mivel az úgyis beteg baba lenne.

Egyébként sok cikket lehet olvasni arról, hogy a terhesség alatti sex frissítő hatással van a babára, ilyenkor mozgásnak indul, na meg a terhesség alatti orgazmus könnyíti a későbbi szülést a méhösszehúzódások miatt.

2008. okt. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!!!Igyál sok teát és legyél egyenletes melegbe segíteni fog ,én is meg voltam fázva és ezt be tartotam 3-nap alatt helyre jöttem.Gyogyulj meg!!!Jo baba várást!!!
2008. okt. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!