Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A parommal tobb mint egy eve...

A parommal tobb mint egy eve egyutt vagyunk de meg nem maradtam allapotos vajon azert is mert sokat idegeskedtem es is okozhatja?

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 10:53
 1/4 anonim válasza:
100%
Mint minden környezeti hatás, az idegeskedés is hatással van a megtermékenyülésre. Az orvosok szerint az egy év a türelmi idő, ha ez alatt nem estél teherbe, az nem jelenti azt, hogy baj van. Ha nagyon szeretnétek már babát, ajánlom, hogy forduljatok orvoshoz.
2009. jan. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Gyerekvállalás teherbeesés cím alatt annyi olyan nő írását olvashatod, akik több éve próbálkoznak, sajnos sikertelenül.

Nekem két év után jött össze a babó. És a munkám miatt elég sokat idegeskedtem, dohányoztam... Idő kell ahoz, hogy gyereked legyen.

2009. jan. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Okozhatja és nem okozhassa... Egyébként menjetek el dokihoz és végeznek egy termékenységi vizsgálatot, de teljesen normális embereknél is van úgy 5-10%, hogy egy év után sem jön össze.
2009. jan. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne akard görcsösen,énis hetente vettem a tesztet annyira akartam a babát mikor mindig negativ lett letettem rolla,aztán kb2-3hétre vettem mégis eggyet kiderült hogy beköltözött a kis pocaklakó.kitartás.
2009. jan. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!