Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól gondolom, hogy rendkívüli...

Jól gondolom, hogy rendkívüli peteérésnél hiába termékenyül meg a petesejt, nem elég felkészült a méhnyálkahártya? Valamint későinél pedig már nem?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül,sőt ebből lesznek a legszebb gyerekek
2010. dec. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Annyit a kérdésedhez, hogy menstruáció alatt (amikor elméletileg bomlik le a nyálkahártya) is lehet teherbe esni.

A megtermékenyült petesejt vándorútja 7-10 nap, elméletileg elegendő, hogy a nyálkahártya megfelelő vastagságúra épüljön fel. Már akkor beindulnak a kémiai-biológiai folyamatok, amikor csak útban van a méh felé az osztódó sejtcsomó. A természet csodálatos ajándéka.

De az a legoptimálisabb persze, ha peteérés környékén van az akció.

2010. dec. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom két nappal mensi után fogant. Szóval egyértelmű nem.
2010. dec. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Harmadik válaszolótól kérdezem, hogy honnan tudod ennyire pontosan?

2010. dec. 21. 07:21
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
A népnyelv ezeket a babákat hívja szerelemgyereknek, akik így spontán peteérésből fogantak. Valahogy úgy magyarázták, hogy az a pete annyira friss, ugye az orgazmus miatt van a tüszőrepedés, hogy nincs ideje 'romlani' mármint minőségileg.
2010. dec. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia!Az én lányom mensi előtt 4 nappal fogant!(tuti,mert apa nem volt itthon,külföldön dolgozik).
2010. dec. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok. Tuti, mert öszzesen kétszer voltunk együtt abban a hónapban, mert már van egy nagyobbikom aki mellett amúgy is elég nehéz összehozni az együttlétet, mert rossz alvó, ráadásul a párom beteg volt 2 hétig, pont középidőben, meg munka miatt is távol volt. Az egyik együttlét mensi után két nappal volt, a másik a várt következő előtt 1 nappal, szóval elvileg lehetetlen időpontokban. Nem is számítottunk rá hogy sikerült, mert már öt hónapja próbálkoztunk, és előtte sokkal többet voltunk együtt. Azért tudom hogy az elsőből van a lányom, mert mindíg nagyobb volt az ultrahangokon a számított koránál.
2010. dec. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam mensi harmadik napján fogant:) akkor voltunk csak együtt abban a hónapban és már a ciklus 15. napján pozit teszteltem.
2010. dec. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Huhh :)
2010. dec. 21. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!