Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhnyálkahártya egybe lelökődh...

Méhnyálkahártya egybe lelökődhet és miért?

Figyelt kérdés
Mióta babát szeretnénk azokon a hónapokon a megvastagodott méhnyálkahártyám egyben nagy darabokban jön ki.Van akinek ilyen a menstruációja vagy tud valamit,hogy ez a jelenség mien problémák miatt alakúl ki?
2011. szept. 11. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, hogy mitől lehet, de nekem is ilyen. Erős vérzés, nagyobb nyálkahártya darabokkal. Én arra gyanakszom, hogy szedek vitaminokat és táplálékkiegészítőket, és emiatt nagyon megvastagodik a nyálkahártya. Nekem mindig is erősebb volt a vérzésem, de mostanában viszont aggaszt, hogy ilyen darabos. Ha a következő hónapban sem sikerül a baba, és ilyen lesz, akkor elmegyek a dokihoz. Bár engem megnézett júliusban, és akkor azt mondta, hogy minden rendben van.
2011. szept. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia.Köszi,hogy írtál!!Én nem szedek semmit még vitaminokat sem csak az fura,hogy pont mióta babát szeretnénk az óta darabos!!Online kérdeztem nőgyógyászt,hogy miért van ez azt mondta hogy ez természetes,hogy kijön a méhnyálkahártya de nem a megszokott mód így.Kérdeztem,hogy még is mitől lehet de csak annyit mondott,hogy nem a baba miatt tuti meg,hogy találgatni nem fog.Szép!!Ha tudsz majd erről valamit kérlek írd már meg mert én addig nem tervezem a nőgyógyit míg pozitív tesztem nem lesz,persze 1 év után én is elmennék automatikusan.
2011. szept. 12. 16:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Rendben, ha tudok valamit megírom.
2011. szept. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!