Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pontosan peteérés környékén...

Pontosan peteérés környékén voltunk együtt (többször is) a férjemmel az előző két hónapban! Szedem az Elevitet és folsavat, mégsem sikerült. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam, tudatosan készültem az első próbálkozós hónapra! Mindenki azt írja egy évig normális, ha nem esel teherbe! Én azonban úgy gondolom mindenre figyeltem, mégsem jön a babóca! Nem tudom, hogy így is fenn áll-e az egy év, mármint ha tudom mikor van pé. és ezidőben bújunk össze sokszor! Tapasztalatok?
2010. dec. 22. 14:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi akkor még ráérek! Kitartást nektek!
2010. dec. 22. 14:39
 12/17 anonim ***** válasza:

14:35 vagyok

Az én történetem hosszú,de röviden:az első terhességem egyből sikerült majd missed.

Eltelt 13 hónap és csak nem jött a baba.

Ekkor kivizsgáltak minket de az eredmények tökéletesek voltak.

Mire lezajlottak a vizsgálatok a baba összejött,és hidegzuhanyként megint missed lett! :(

Ekkor jött a genetika,immunológia.

Itt is rendben voltunk,mint a nagykönyvben!

Most 5 hónap telt el mióta újra próbálkozunk.

Valahogy én sem értem az egészet de már ezen nem is agyalok.

2010. dec. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál!

Nagyon sajnálom, hogy mindezeken végig kell menned! Drukkolok, hogy ennyi szenvedés után sikerüljön! Igaz én még csak két negatív teszten vagyok túl, de nagyon elkeserít, hogy vannak akik egyetlen próbálkozástól teherbe esne, mi meg tudatosak vagyunk és még sem! De mindez a ti gondjaitokhoz még "kispista". Biztos sikerülni fog nektek is!

Kellemes ünnepeket és gyermekáldásban gazdag boldog új évet kívánok! Ha sikerül és lesz kedved írj!

2010. dec. 22. 14:59
 14/17 anonim ***** válasza:

Nagyon kedves vagy Kérdező!!!

Köszönöm az őszinte kívánságaid!

Valahogy mindig az jut az eszembe ilyenkor,hogy lehetett volna sokkal rosszabb is!

De sebaj!Az ember leporolja magát és tovább megy mert így kell lennie!

Neked is áldott ünnepeket kívánok mihamarabbi babásodással!

Írok okvetlen ha sikerül,de Te is adj majd hírt magadról!

S

2010. dec. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14.26-os vagyok.

Én úgy gondolom minden okkal történik. "A véletlen Isten egyik eszköze arra, hogy titokban maradjon." Első hónapban sikerült, pedig nekem azt mondták az orvosok, hogy nem lesz könnyű teherbe esnem, mert hátra hajlik a méhem stb. Nem alkalmaztam soha a gyertyaállást, viszonylag keveset alkalmaztuk a missziónáriust. Minden körülmény meg volt arra, hogy ne sikerüljön, párom sokat dohányzik, nem veti meg az alkoholt sem, bár közel sincs az alkoholizmushoz. Úgy gondolom mi azért kaptuk meg ilyen hamar, hogy rádöbbentsen minket arra, hogy ideje változni. Hisz ennek a családnak nagyon sok mindenen kell változtatnia. De félek attól, hogy vetélés, missed vagy elhalás lest a vége. És félek attól, hogy azért jött ilyen hamar, mert a nagyapját látni akarja, hisz a papó beteg és alig bír mozogni.

2010. dec. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

szia! A kérdésen már én is sokat agyaltam, főleg azért, mert mindent úgy csináltunk, ahogy ti (pé napján voltunk együtt, hőmérőztem, a férjem nem kólázott, egészségesen éltünk), és abban az első hónapban sikerült is a kisfiam. Szóval elméletileg ha betervezed és tudatosan készülsz rá, akkor minimális az esélye, hogy ne sikerüljön.

Én is úgy gyanítom, hogy ha ilyen körülmények között vagytok együtt, kivizsgálás nélkül vagy a te petéid nem megfelelő minőségűek, vagy a párod kiskatonái, vagy összeférhetetlenek vagytok, vagy hormonprobléma áll fenn. Úgy gondolom - remélem most a kistesóval sem cáfol meg a Jóisten -, hogy ha jó időben, jó körülmények között vagytok együtt és mégsincs pozitív teszt, akkor valami baj van valahol.

2010. dec. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszokat! Mindenkinek kellemes karácsonyt és Boldog új évet kívánok!

Megvárom a januári menszit és ha semmi akkor meglátogatom a nőgyógyászomat egy általános kivizsgálás céljából!

2010. dec. 22. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!