Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshet a barátnőm...

Teherbe eshet a barátnőm akkor ha én letöröltem a péniszem végéről az előváladékot, ezt kicsit a lepedőbe töröltem majd barátnőmet ujjaztam kicsit!?

Figyelt kérdés

ezt úgyértem h a spermiumok lejönnek könnyen az ujjamról vagy csak kézmosással távolíthatók el?

Ha valaki azt írná h én minek törölgetem az előváladékot a farkamról,a válasszom az h ha nem törölgetem akkor tök gáz mikor a barátnőm benyúl a nadrágomba és AZT érzi!


2009. jan. 23. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

az miért gáz, ha érzi?


Sőt! Igaz örömforrás egy férfinak, ha az előváladéktl síkos péniszt izgatják.


Egyébként az általad leírt módon nem eshet teherbe

2009. jan. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
66%
Egyáltalán nem gáz szerintem... minden pasinak van előváladéka és minden pasinak kijön és minden nő tisztába van ezzel. Hát mehetett be anyag sokka biztonságosabb ha megmosod a kezed. ha szűz még nem hinném h teherbe esett, de figyeljetek jobban az ilyenekre.
2009. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

A nő sem törli ki a puncit , ha nedvesedik, hisz ujjazni is úgy lehet.

Neked se kell törölgetni magad, ezek az előváladékok az aktus természetes síkosítói

2009. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
44%
Én kizártnak tartom. Szerintem már akkor is le kerül ha bele törlöd a törölközőbe. De amúgy is nagyon minimális esélye hogy az előváladéktól teherbe essen. A te esetedbe meg kb 0,0001 % az én véleményem szerint. Úgyhogy megnyugodhatsz. Én a barátnőmmel megszakítással szoktam sokszor szexelni és akkor kerül bele előváladék, de sosem lett terhes.... Figyelj, az előváladékot semmi szüksége hogy letöröld, az egy természetes dolog, mindenkinek van és a barátnőd nem fog tőle megillyedni, az én barátnőmnek még izgató is, mikor az ölembe ül, és utána leveszi a nadrágot, és látja h fontos az előváladéktól a boxer:) ez izgatja:) Úgyhogy szerintem felejtsd el ezt hogy letörlöd mert teljesen természetes, és lehet tetszeni fog neki:)
2009. jan. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Istenem ezek a kérdések. Nem, nem lesz terhes, inkább te leszel terhes, komolyan mondom.

Amig pedig az előváladék neked GÁZ, hagyd abba a szexualitást.

Ez művészet.

2009. jan. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kösziii az eddigi válaszokat!majd beszélek vele erről az előváladéról ,de akkor bizti neki is tetszik :p

Küldhettek még komokat!!!

2009. jan. 23. 23:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudhattok valami sokat a szexről... de előtem már mindent leírtak... inkább olvass utána kicsit a fogamzásnak, mielőtt jobban belemelegedtek.
2009. jan. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha letörölted, szerintem nem lehet terhes.

Az előváladékról: Ha az előjáték során a párom péniszéhez nyúlok, és érzem, hogy az nedves, akkor jó érzéssel tölt el, hogy izgatónak talál. Amikor nem olyan, akkor kicsit csalódott vagyok, hogy talán nem is kíván annyira.

2009. jan. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!