Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom még mindig rendszer...

A ciklusom még mindig rendszertelen és a mensi mennyisége kevesebb mint szokott! Elképzelhető hogy nincs peteérésem? Nagyon aggódok, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

5 hónapja hagytam abba a gyógyszert!Elképzelhető hogy nincs peteérésem?5 évig szedtem a triregolt!

A ciklusom még mindig rendszertelen és a mensi mennyisége kevesebb mint szokott!Azt olvastam a babatervezők oldalán hogy a kevés mensi lehet attól hogy a pete nem ért meg!!Ez tényleg lehet így?Ez a gyógyszertől van?Mit tegyek? Honnan tudom meg hogy volt e peteérésem?


2008. jan. 20. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Amikor abbahagytam a gyógyszert akkor a dokim 2 naponta uh-gal nézte meg, hogy van e peteérésem. De most már gyógyszertárban lehet kapni ovulációs tesztet az is kimutatja a peteérést. Ne ess kétségbe lehet hogy több időre van szüksége a szervezetednek hogy rendbe jöjjön a ciklusod.
2008. jan. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdd el mérni a hődet reggel, mindig ugyanabban az időben. A ciklus elején alacsonyabb a hő,az ovuláció napján egy kicsit lemegy (ez nem mindig van így), aztán minimum 2 tizeddel felmegy és úgy is marad a mensesig. Ha felment a hőd a cilus 2. felében, akkor valszeg volt peteérésed. Esetleg vegyél ovulációs tesztet, és kezdj el tesztelni a ciklusod 10-17 napjáig! Mivel egyik se 100%-os, ha 3 hónapig nem tudod megállapítani a peteérést, menj el dokihoz, ahol utrahanggal megnézik, hogy van-e peteérésed, vagy a doki megmondja, mit csinálj.
2008. jan. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!