Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek babás?! A ciklus...

Lehetek babás?! A ciklus felétől szokott fájni a cicim nem is kicsit viszont ebben a ciklusban nem fájt egyáltalán! Volt már ilyen másnak is?

Figyelt kérdés
Mindig ponosan meghön 28 napra,ma vagyok a 30. napon és még mindig semmi!Csináltam ma egy tesztet,de negativ lett!Túl korán csináltam vagy valami más miatt nem jött meg?!
2010. dec. 27. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
milyen érzékenységü volt a teszt??Ha nem jön meg pár nap mulva csinálj másikat.Ird majd meg mi lett
2010. dec. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet két nap mulva már pozitiv lesz a a teszt:)))

Drukkolok neked! Nekm pont az ellenkezője van, 2 napja érzékeny a mellem, és duzzadtak is- de én a 31.napon vok, és az előző ciklusom is 33 napos volt. Igy még nem merek reménykedni...

2010. dec. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gabriel tesztet vettem!Remélem csak túk korán csináltam és azért lett negativ!Fél óránként rohanok a fürdőbe,mert olyan érzésem van mintha megjött volna,de szerencsére nem!Szaerdán csináloma következöt!Köszönöm a drukkot,Én is nektek!!
2010. dec. 27. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!