Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus 37. napján tartok....

A ciklus 37. napján tartok. Tegnap reggel a teszt negatív volt.A gyógyszert 8 hónapja hagytam abba, a ciklusaimat a cickafark rendezte: az előző 3 hónapban 33, majd a legutolsó 2 ciklusban 28 napra jött meg. Ez terhesség, vagy nem?

Figyelt kérdés

Gondolom, most is rendesen kellene... A hőmet nem mértem rendszeresen, annyit tudok, hogy délutánonként az elmúlt 1-2 hétben 37,3 °C körül volt. Sokszor együtt is voltunk a férjemmel. Sűrűn pisilek, és hol a jobb, hol a bal oldalon bele-beleszúr, mensi előtt feszülés sehol. A múlt héten fehéres folyásom volt, kb. 5 napja szinte semmi...

Tegnap este, mikor szeretkeztem a férjemmel, enyhe rózsazsín folyásom volt, de azóta semmi, makulátlanul tiszta a fehérneműm, és a WC-papír is...

Mi lehet ez? Lehet, hogy a negatív teszt ellenére mégis baba van, csak a HCG még kevés?


2008. okt. 26. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem van rá esélyed mivel sajnos nem mindenkinek muatatja ki a teszt a + ha terhes! Szerintem várj még egy pár napot és próbálj újra tesztelni ha negatív és még mindig nem jött meg akkor pedig nőgyógyász! Egyébként nekem is volt olyan h a párommal együtt voltunk utána enyhe rózsaszínes folyásom volt..akkor még nem tudtam hogy azért van mert babát várok..remélem nálad is ezért volt!Ja és a szurka is egy tipikus tünet!Nagyon drukkolok neked!

34 hetes kismama

2008. okt. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!