Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés után kinek hány hónap...

Vetélés után kinek hány hónap után sikerült a baba?

Figyelt kérdés
2009. jan. 25. 16:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert november 6.án elvetélte 10 hetesen. Voltam kontrolon ebben a hónapban, és az orvos mindent rendben talált, és azt mondta várjunk még egy menzit és próbálkozhatunk. Ehelyett már ebbe a hónapba próbálkoztunk. Úgy érzem sikeresen. Ez baj lehet?
2009. jan. 25. 17:29
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Sajnálom.


Az én klinika-vezető főorvosom úgy vélekedett,mikor ugyanezt a kérdést neki szegeztem,pedig nekem nem csak currette-m,hanem feltáró nagy műtétem is volt,és ő azt mondta,hogyha a baba meg akar maradni,úgyis meg fog.Ezzel arra célzott,hogy ha a lelkem is felkészült a következő terhességre,akkor össze fog jönni,nekünk 7 hónapra a műtétekre jött a következő baba.

2 dolgot javasolnék:

1.Gyászold meg az elveszített kisbabádat,és most ne azzal foglalkozz,hogy vajon terhes vagy-e,mert a hormonok csúnyán megtréfálhatnak,ezt tapasztalatból írom.

2.A barátnőm 2006 decemberében szült egy makk-egészséges kisfiút,aki az első hónapban megfogant nekik.Tavaly júniusban első próbálkozásra terhes lett a 2.babájukkal,akit 13 hetesen spontán elhalás miatt elveszítettek,azóta sem esett teherbe.

Tehát sztem nagyon ember függő,ne parázz rajta,gyászold meg rendesen,ha pedig elsőre összejön most,akkor örülj,és sok boldogságot kívánok!

2009. jan. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 7 hónap után sikerült.
2009. jan. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Én több mint 2 éve vetéltem el, rengeteg vizsgálaton vagyunk túl a férjemmel, és minden okés. Mégsem jön a baba.

Remélem neked hamar összejön és meg is marad!

2010. márc. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem vetélés után három hónapra össze is jött! Szeptemberben szültem, és most szerencsére a karomban tarthatom a fél éves kisfiamat!
2010. márc. 15. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!