Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a teherbeesés első jele?...

Mi a teherbeesés első jele? És mikor kezdődik?

Figyelt kérdés
Múlthét hétfő óta vágtunk bele a babaprojektbe a férjemmel, és már nagyon várom a jeleket. (tudom hogy nem szabad bemesélni, mert lehet hogy nem az első hónapba fog megfoganni a pici. Persze múlthét hétfő óta többször együtt voltunk, és csak febr 6-án nem kéne megjönnei. Addig meg várom a tüneteket. De mikor? és milyet?
2009. jan. 25. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne ess abba a tévedésbe, amibe jómagam is sikeresen belekerültem... mi is babaprojekten dolgozunk, már majdnem egy éve. Múlt hónapban pedig már minden tünetet produkáltam. Persze, nem voltam babás... na, de arra akartam ezzel kilyukadni, hogy annyira akartam érezni a tüneteket, hogy éreztem is őket. Úgyhogy (tudom, hogy hülye tanács, én sem tudom betartani) próbáld ne figyelni magad annyira. Ha netán mégsem lennél pocis (bár ne lenne így), nagyon nagyot fogsz csalódni, amikor megjön. Minden jót Neked és szorítok... :-) remélem, nektek baba is van már a dologban
2009. jan. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Első a mensi kimaradása február 6.-án,majd pár nap múlva,5-6 napra gondolok,ha tényleg nem jött meg,akkor tesztelsz,és ha valóban babás vagy,akkor február közepe-vége felé már az első jeleket is észlelni fogod,ha lesznek a hasnövekedésen kívül persze,mert pl.nekem nem volt sem hányingerem,sem émelygésem,sőt még a mellem sem feszült jobban,mint ciklus közepén.

Sok sikert!

2009. jan. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Először a mensid marad el, utána jön a többi tünet, ha jön...

Ne figyeld magad, ne várd a tüneteket, mert akkor nem sikerül a baba! Csak lazán!

És ha késik a mensid, pozitívat tesztelsz, na majd utána jönnek a tünetek. Ha jönnek, mert nem feltétlenül van mindenkinél.

Általában a 6.hét táján kezdődnek a rosszul létek, de nekem pl. semmi ilyen bajom nem volt.

2009. jan. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A legelső jel, hogy elmarad a menstruációd. A megtermékenyítéstől számítva a 2. héten ágyazódik be a megtermékenyített petesejt, ezért addig nem nagyon érezhetsz semmi tünetet. A menstruáció elmaradása után a következő jel a mellek megnövekedése. Aztán jöhet a hányinger, az undorodás bizonyos szagoktól, a rendkívüli fáradtság, az állandó pisilési kényszer, a méh teltségérzete (olyan mintha majdnem megjönne).
2009. jan. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megpróbálok nem "figyelni magamra". :-) Bár sikerülne...
2009. jan. 25. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!