Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Folsav és E-vitamin szedés...

Folsav és E-vitamin szedés elkezdése után mennyi időre jött a baba? Már akinek ez a kúra segített.

Figyelt kérdés
2009. jan. 25. 17:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, levél ment!
2009. jan. 31. 17:05
 12/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Remélem megnézed még a kérdést! engem is érdekelne, volt-e tünete annak, hogy magas a prolaktin szinted... Gondolkozom én is, hogy elmegyek dokihoz, de vszínű még lesz vagy 2 hónap, mire eljutok oda.

2009. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Megnéztem, mert szerencsére felhozta :-) a jelei? Először is ott kezdődött, hogy nem jött össze a baba. A párommal úgy egyeztünk, hogy ha 2008-ban nem jön össze, akkor az idén első dolog az orvos. És talán a legnagyobb szerencsém az volt, hogy dec. 31-én, miután már egy hete a melleim annyit nőttek, hogy nem tudtam már felvenni a régebbi melltartóimat, na, szóval a szilveszteri buliba menés előtt kijöttek az első csepp tejek a mellemből. El is mentünk orvoshoz, egyből elküldte páromat spermavizsgálatra és amikor említettem ezt a tünetemet neki, engem prolaktinmérésre. Nekem szerencsém volt. Mások tünet nélkül vannak. Ja még annyit, hogy a ciklusom szabályos, csak kevés és fáj.
2009. febr. 8. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!