Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív a teszt lehetek mégis...

Negatív a teszt lehetek mégis babás?

Figyelt kérdés
Már 4 napot késett a melleim érzékenyek néhamegjön érzésem van ma reggel csináltam tesztetde negatív lett.Csináljak másik tesztet és mikor?
2009. jan. 25. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia.

természetesen lehetsz még babás a nega teszt ellenére mert lehet hogy pont te avgy az egyik olyan szervezetű akinke későn termelődik megfelelő mennyiségű hcg a szervezetében , és tudod a kivétel erősíti a szabályt , kívánom hogy babás legyél és tesztelt szerintem 2- 3 nap mulva ujra ha nem jön meg , de a legjobb lenne ha holnap reggel elmennél orvoshoz... :-)

2009. jan. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Reggeli első vizeletet nézz 1-2 nap múlva újra!
2009. jan. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka az ha negatív a teszt és mégis terhes az illető .Azt ajánlom hogy pár nap múlva csinálj még egy tesztet.
2009. jan. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de voltam már terhes de az sajnos missed ab-vel végződött most ugyanazok a tünetek ezért nem értem.Pár napot várok ha nem jön meg csinálok még egy tesztet.
2009. jan. 25. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!