Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dec.31-én jött meg. Ha most...

Dec.31-én jött meg. Ha most terhes lennék, érezném? Lehetne hányingerem? Mert reggelente szokott. Elmaradt a hónap közepén megszokott 1-2 napi hasszúrás, amit mindig a peteérésnek tudtam be.

Figyelt kérdés
2009. jan. 25. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hányinger még korai szerintem.
2009. jan. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy éreznéd, de sokkal valószínűbb, hogy nem. Hányinger, ha lesz egyáltalán, később jelentkezik, és egyáltalán nem biztos, hogy reggel (csak az a neve;) Elmaradt mensiig készülj úgy, hogy nem sokára megjön, és bővn ráérsz ezen agyalni, ha mégsem jön meg. Tudom, könnyű mondani, nehezebb kivárni...
2009. jan. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem pont december 31-én jött meg szintén!!!!!!!!

Én én Már érzek hányingert 5 napja!!!!pé után 1 héttel volt hasszurka és rá 2 napra lett hányingerem!Nekem más tünetem nincsen!Én ugygondolom hogy sikerülhetett!És az hogy hányingered van ilyen korán azt sem tartom kizártnak!!!!

Mivel beágyazodás után már jelentkezhet!!!Neked mikor volt péd és rá hány napra kezdett hányingered lenni?

2009. jan. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is dec 31-én volt, és másfél hete olyan érzésem van hogy mindjárt megjön, hasszurka. Nekem is volt két reggel hányingerem, meg valamikor este lefekvéskor is. Majd ezen a héten kiderül hogy mi van! Sok szerencsét!
2009. jan. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!