Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítsetek:utolso menszesz...

Segítsetek:utolso menszesz első napj 16.-án volt, mi 20/21. És szeretkeztunk, non-stop:6 honap után, mert, Angl. dolgozik. Kemény a hasam, fáj. Nem védekeztünk. Nincsen hányingerem. Most lesz baby vagy nem? Kérek szépen véleményt. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2009. aug. 31. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
hát szerintem nem lesz!amúgy szeretnéd h legyen?mert akkor szorítok h legyen!
2009. aug. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha 29 napos a ciklusod akkor a 14. napon van peteérésed.De persze van akinek közvetlen mensi után van.Nincs görbéd?Még korai lenne azt mondani,hogy ez babó.
2009. aug. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sajnos nem túl érthető, ahogy leirtad. vagy csak én nem értem?
2009. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy terhes. Hisz még majdnem meg volt a menzit mikor együtt voltatok. aug 16-án jött meg utoljára, mert akkor lehet azért kemény a hasad mert most van peteérésed. Én minden hónapban együtt vagyok a férjemmel a menzi utáni egy két nap védekezés nélkül, és még nem lettem így terhes soha.
2009. aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a non-stop szex!Az a gond!

Lehet nem bírod!!:D:D

2009. aug. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!