Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7nap után jelentkezhet már az...

7nap után jelentkezhet már az első terhességi tünet? Vagy ez lehetetlen?

Figyelt kérdés
olyan mintha megakarna jönni, holott még van 13 napja..
2009. jan. 25. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen érzésem beágyazódás környékén is.
2009. jan. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én peteérés előtt néhány nappal feküdtem le barátommal megszakításosan, és nagyon olyan érzésem van h terhes vagyok..most 1hét telt el az együtléttől, és ma egésznap olyan volt mintha megakarna jönni. Meg a köldököm környékén fáj(de nekem ez szokásos, hisz hasfájos vok midig:))
2009. jan. 25. 23:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy mégcsak most lesz pé-d? És azt érzed? Most vagy kb félidő körül...
2009. jan. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon félek, rem nem vok terhes, mert még a kapcsolat elején vagyunk, nem tudom h ő mit szolna/tenne ha terhes lennék:S Mert én el nem vetetném..de sztem ő ott hagyna, bár nem tom, még annyira az elején vagyunk..áhh:( nagyon bánom h belementem a megszakításosba.. ÉS am köszii a válaszokat.
2009. jan. 26. 16:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne parázz ennyire! Az idegeskedéstől késhet a mensid, akkor meg mégjobban beparázol! Én az előbb is azt írtam hogy ez inkább peteérés lehet, mivel még 13 napod van a mensiig!A megjön érzést is ez miatt érezheted. Tehát nyugi!!:)
2009. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ideges..hát az tulzás, rem igazas van és csak pém van..
2009. jan. 26. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!