Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Befog állni valaha? így hogy...

Befog állni valaha? így hogy lesz babánk? Gyógyszer abbahagyása után 42. napra jött meg először. Aztán 54. napra. Most meg a 12. napnál tartok és menstruálok. Most lenne az ovum, nem? Akkor az most nincs? Mikor jövök helyre?

Figyelt kérdés
a barátcserje kapszula tényleg segítene?
2010. dec. 28. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz.
2010. dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Endokrinológushoz. Megvárhatod, amíg magától helyreáll, de lehet hogy az hónapokba vagy évekbe telik. A gyógynövények ugyanazokat a hatóanyagokat tartalmazzák, mint a gyógyszerek, csak nem lehet tudni pontosan mekkora adagban.

2010. dec. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyan így jártam.. abbahagytam a gyógyszert, először 35 napra jött meg, aztán 39, aztán 42... most meg már nem jött meg:))) Kétségbe voltam esve, hogy így nem fog sikerülni, meg mikor áll be, stb... aztán tessék:) szóval van remény!
2010. dec. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen!

A barátcserje kapszula nekem segített!!!

Reggel-este 1-1 szem 1 hónapon át és az rendezi! (legalábbis nekem rendezte) azóta óramű pontosságú, pedig fogamzásgátló előtt össze-vissza volt a ciklusom, foggátlót pedig 6 évig szedtem.

2010. dec. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
20 és 40 nap között normális a ciklus, várd meg a kövtkezőt, és ha az is nagyon kiugrik a normálisból, fordulj orvoshoz!
2011. jan. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!